Jei atlieki šiuos 4 veiksmus, stipriais plaukais negali pasigirti

Norint pasigirti sveikais, stipriais, žvilgančiais ir pavydėtinais plaukais, būtina vengti keturių pagrindinių klaidų, kurias daro daugelis merginų. Žvaigždžių plaukų stilistai žino - jei plaukai iš prigimties silpni, nesirūpinant jų sveikatos būkle situacija gali tik blogėti. Tad geriau užkirsk tam kelią ir įsidėmėk šias tiesas!

1.Naudok tinkamus produktus, kad nepakenktum silpniems plaukams.

Gera plaukų stilistė pastebės, jei plaukai silpni, rekomenduos, kaip ir su kokiais produktais tinkamai juos prižiūrėti. Labai svarbu naudoti silpniems plaukams skirtas priežiūros priemones. Švelnus šampūnas, kondicionierius, plaukų formavimo priemonės sustiprins plaukus baltymais, amino rūgštimis ir vitaminais.

2. Kuo mažiau cheminių priemonių.

Cheminės medžiagos gali susilpninti plaukus. Dažymas, balinimas, tiesinimas, ilgalaikis garbanojimas gali pažeisti plaukus, juos susilpninti. Venk plaukų džiovinimo karštu džiovintuvu - jis plaukus ne tik sausina, silpnina, bet ir skatina pleiskanų atsiradimą.

3. Silpniems plaukams kenkia karštis – nežaisk su ugnimi.

Karštą orą pučiantis plaukų džiovintuvas, karšti plaukų suktukai, tiesinimo žnyplės gali dar pakenkti silpniems plaukams, jie ims lūžinėti. Džiovinant šlapius plaukus karštu džiovintuvu, išdžiovinama drėgmė iš plauko kutikulės, todėl plaukų viduje susidaro ertmės – pūslės, kurios silpnina plauką.

4. Kaitaliok šukuoseną, kad plaukams būtų mažiau žalos.

Jei visada vaikštai palaidais plaukais, gali suskilinėti galiukai. Jei nuolat sukeli plaukus į kuodą ar riši į uodegą, plaukai irgi gali susilpnėti. Žalingiausios šukuosenos - kuodukai ir arklio uodegėlės, todėl tokiomis šukuosenomis lepinkis itin retai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis