„2 baruose“ išgarsėjusi Gabija Radžiūnaitė: „Kiekviena diena atneša kažką savito, ypač leidžiant laiką su Žygiu“ (FOTO)

Tikriausiai daugelis, stebėję vasariškąjį 2 barų realybės šou, prisimena ryškiąją bei energingąją Gabiją Radžiūnaitę. Kadaise buvusi kukli, jautrumu pasižymėjusi mergina šiandien drąsiai šneka apie savo gyvenimą ir nevengia kasdienybės momentų paviešinti Instagram socialinėje platformoje.

Joje mergina turi jau beveik 20 tūkst. sekėjų, kuriems įdomi kiekviena Gabijos gyvenimo detalė. Mergina pripažįsta: ,,O, kad sekėjai žinotų, kiek daug visko slypi už socialinėje erdvėje patalpintų nuotraukų...“. Tai daugybė veiklų, neretai bemiegės naktys, skubėjimas bei stresas. Vis dėlto Gabija geba susidoroti su iškylančiais gyvenimiškaisiais sunkumais, nes pasižymi vidiniu tvirtumu. Žinoma, teigiamą įtaką jos kasdienybei turi ir tikroji meilė, taip pat realybės šou dalyvavęs vaikinas Žygis, su kuriuo mergina kartu atlieka muzikinius kūrinius.

Šnekučiuojantis su Gabija jautiesi tarsi kalbėdamasis su geriausia drauge. Tikimės, jog šis interviu perteiks draugišką atmosferą ir motyvuos veiklumu neatsilikti nuo Gabijos.

Gabija, trumpai papasakok, kaip pasikeitė tavo gyvenimas sudalyvavus realybės šou 2 barai?

Gyvenimas ypatingai nepasikeitė, grįžau į mokslus, vėl susiradau darbą, labiau pasikeičiau aš pati, tiksliau mano mąstymas, požiūris. Įgavau stiprų imunitetą kritikai. Esu jautrus žmogus, todėl anksčiau nepriimdavau kritikos, greitai puldavau į ašaras, užsidariusi namuose liūdėdavau valandomis, jog kažkas pasakė ką nors neigiamo... Labai džiaugiuosi, kad išsėjusi iš projekto tapau drąsi ir savimi pasitikinti. Kartais net gera matyti, kaip kai kurie žmonės bando mane sutrypti ir padėti į šuns dienas, tačiau jiems nepavyksta. Tuomet jaučiu dar didesnį pyktį, sklindantį iš jų, o aš tiesiog išlieku neutrali, visada besišypsanti. Neslėpsiu, gyvenime vėl pradėjo rodytis seni draugai, taip pat ir naujieji, todėl galėjau draugų ratą labai gretai praplėsti, tačiau šiuo metu aš turiu tuos žmones, kurių man mano gyvenime pakanka.

📸⭐️ #check2507

A post shared by Gabija Radžiūnaitė (@gabija_ra) on Jan 24, 2018 at 12:56pm PST

Esi aktyvi socialiniuose tinkluose, tavo Instagram sekėjų gretos vis pildosi. Kokį socialinio tinklo turinį stengiesi pateikti sekėjams ir kuo jis yra patrauklus?

Sekėjai mato tik 10% mano kasdienybės, jeigu skelbčiau viską, kas vyksta mano gyvenime, arba jų padaugėtų 50 tūkst., arba nebeliktų visai. Tai šiek tiek rizikinga, todėl skelbiu tik tai, kas pačiai gražu. Aš esu labai savikritiška ir visiška perfekcionistė. Ką bedaryčiau, mano Instagram paskyra vis neatrodo stulbinančiai. Iš tiesų, stengiuosi viską atlikti tobulai – nusifotografuoti gerame apšvietime, pritaikyti tinkamas spalvas, ryškumą, kitaip teigiant, originalių filtrų nebenaudoju, jie tik gadina nuotraukos vaizdą. Bandau pasisemti idėjų iš užsienio Instagram žvaigždučių. Daug laiko tam neskiriu, turiu svarbesnių užsiėmimų, tačiau jei skiriu, tai stengiuosi, kad būtų gražu, išpildyta, visos nuotraukos derėtų, paskyra netaptų spalvų mišraine. Jei kažkas nepavyksta, susinervinu ir keliauju trinti nuotraukų (juokiasi). Norėčiau viešinti makiažo pavyzdžius , tačiau vis stinga laiko. Dabar besišnekučiuojant suvokiau, kad gal mano Instagram paskyra per nuobodi ir būtų laikas joje parodyti ir savo tikrąjį veidą.

Nėra abejonės, jog tu ir Žygis – viena gražiausių šiandienos jaunimo porų. Papasakok, koks gyvenimiškas momentas kartu su Žygiu buvo pats įsimintiniausias ir mieliausias širdžiai.

Mano ir Žygio gyvenime per du metus įvyko visko tiek daug, kad net sunku būtų kažką išskirti, kadangi gyvename kartu, esame neišskiriami, kiekvieną dieną įvyksta kažkas juokingo, mielo arba nebūtinai (juokiasi). Gali būti, kad dauguma mūsų nutikimų atrodo nereikšmingi, tačiau kitose porose niekada tokio panašaus neįvyks. Na, o mieliausias, įsimintiniausias momentas iš jau įvykusių buvo, kaip ir daugeliui merginų, kuomet pirmą kartą išgirdau myliu tave, nes pirmą kartą šie žodžiai kažką reiškė ir sudrebino širdį. Labai to laukiau. Fu, fu, čia gi romantika, mes jos nemėgstam... Sorry, Žygi (juokiasi).

Turi talentą dainuoti. Galbūt galėtum išduoti, kokių staigmenų savo klausytojams pateiksi konkrečiai tu arba tavo ir Žygio duetas?

Na, kol kas viena dainuoti neplanuoju. Šiuo metu esame duetas ir keliaujame dviese. Dabar negalime atskleisti, ką ruošiame klausytojams, tačiau pažadu, kad ilgai laukti nereikės. Tikiuosi, kad ne už ilgo mus bus galima pamatyti ir išgirsti ne tik YouTube kanale, bet ir šventėje ar renginyje. Vietoje tikrai nesėdime ir rankų nenuleidžiame, abu esame užsispyrę ir motyvuoti. Pagaliau darome tai, kas mums patinka ir dėl to labai stengiamės.

Kaip šiuo metu atrodo tavo įprastinė diena?

Mano kiekviena diena nėra įprastinė, nes bandau persiplėšti į penkias dalis. Šį kartą manau prisidirbau (šypsosi). Sutikau su milijonu pasiūlymų veikloms ir šiuo metu nieko nespėju. Dažniausiai atsikeliu neišsimiegojusi ir skubu sutvarkyti kokį nors seniai neužbaigtą reikalą. Žinoma, vėluoju, nes niekaip neišsiridenu iš lovos. Tada lekiu į darbą, o po po visos dienos ant kojų retai kada grįžtu namo ilsėtis, randu jėgų išeiti į miestą ir ką nors nuveikti. Grįžtu namo vėlai, o ką jau kalbėti apie tai, kad šiuo metu rašau baigiamąjį mokslinį darbą bei stengiuosi sportuoti... Koks normalus žmogus bandytų atlikti tiek daug? Normalus joks, o šiaip tai aš...

Ar būdama paauglė svajojai apie išgarsėjimą, žinomumą? Kokia buvai paauglystėje?

Svajojau būti gražuolė, tobuloji, talentinga, visų mylima ir taip toliau. Nesakau, kad nebuvau talentinga, bet nebuvau gražuolė ir visų mylima (juokiasi). Buvau neišsiskirianti išvaizda, bet išsiskirianti elgesiu, mokiausi labai gerai, buvau protinga, bet neretai ir keista, kaip su keptuve per galvą gavusi... Stebiuosi, kad draugių turėjau, nors kita vertus... Jos buvo tokios pačios! Vis dėlto gavus populiarumo dozės supratau, kad gal ir nenoriu žinomumo. Žmonės mūsų šalyje turi kelis savo favoritus, kuriuos garbina, o kiti tėra antraeiliai. Nemaža dalis lietuvių yra labai netolerantiški ir kandūs. Džiaugsiuosi, jei pasiseks dainavime, turėsiu savo gerbėjų ratą, būsiu žinoma kaip atlikėja, bet niekada nesivelsiu į skandalus ir nenešiu problemų iš namų, man tai yra neskanu.

Žinomoms merginoms ganėtinai sunku išlaikyti nuoširdžias draugystes su merginomis. Ar tau svarbi merginų draugystė, turi su kuo išsikalbėti, išgerti puodelį kavos ir paplepėti?

Esu turėjusi ne vieną draugę savo gyvenime, tačiau nuo pat pradžių liko tik viena. Vėliau atsirado dar keletas, tad šiuo metu turiu kelias drauges, su kuriomis galiu nebendrauti ilgą laiką, tačiau vis tiek viskas bus gerai. Tarp mūsų niekada nebuvo pykčių, pavydo, įžeidinėjimų, mes atviros ir pasitikim viena kita. Aš geriau sutariu su vaikinais, nes merginos tikrai dažniau linkusios įkąsti, pavydėti, pavesti ar apkalbėti, tą patyriau ne kartą, bet mano draugės niekada taip nesielgė. Be abejo, labai vertinu kelias savo drauges, nes man, kaip ir daugeliui, svarbus mergaitiškas išsikalbėjimas, laiko praleidimas kartu.

Turi puikią išvaizdą – sveiką odą, dailius plaukus, nuostabią figūrą. Ar daug laiko bei pastangų įdedi į veido, kūno bei plaukų priežiūrą?

Įvairiai. Jei prakalbus apie veido odos priežiūrą, kuo daugiau naudodavau veido odos priežiūros priemonių, tuo situacija buvo blogesnė. Pirkau kaukes, maitinau odą, tačiau niekas nepadėjo. Galiausiai nustojau rūpintis oda ir ji susitvarkė! Makiažą valau pati, kombinuodama šlapias servetėles ir muilą, nė viena iš priemonių mano odos nesausina. Kosmetologės taip pat patvirtina, kad mano oda sveika ir švari.

Su plaukais situacija prastesnė, pati kalta, jog sugadinau juos naudodama tiesinimo žnyples, džiovintuvą ir netinkamus plaukų dažus. Pasiryžau juos nurėžti trumpai ir iš naujo auginti. Mano lentynėlės nukrautos aliejukais, purškikliais, kaukėmis... Man plaukai yra viskas ir aš juos atsiauginsiu! Kalbant apie figūrą, vėl bandau susigrąžinti kūno formas eidama į sporto salę. Daug metų lankiau šokius, kurių dėka įgavau moteriškas linijas. Esu dėkinga genams, kad esu liekna ir man sunku priaugti svorio, dabar tereikia kiek sutvirtėti. Na, vasara toli... bet mes visos taip sakome (juokiasi).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis