Neįtikėtinos pirmo pasimatymo istorijos: pasirodo, būna ir taip...

Visos esame išgyvenusios pirmo pasimatymo jaudulį. Ruošiamės kaip per tikrą gyvenimo spektaklį, kuriame reikia ne tik tobulai atrodyti, bet ir vaidinti išauklėtas, savimi pasitikinčias damas. Visi trūkumai, bėdos ir minusai guli nukišti į tamsiausią kampą, kurio vaikinas per pirmą susitikimą negali pastebėti. Juk nė viena per pirmą pasimatymą nenori atversti visų kortų – išlaikyta paslaptis gali tapti bilietu į antrą romantišką susitikimą.

Nėra nieko įdomiau, kaip prieš kiekvieną susitikimą lysti vis į kitą vaidmenį, sulipdyti savo asmenybę iš naujo nuo tobulos išvaizdos iki menkiausių žmogiškų savybių ir žengti į sceną dvikovai vis su kitu Romeo. Panele.lt atlikta apklausa parodė, kad pirmam pasirodymui savo tobulą vaidmenį ruošia kiekviena, o parodyti tikrojo veido neskuba nei merginos, nei vaikinai.

NEBLAIVUS ROMEO

Tokių scenarijų kasdien prirašo šimtai pirmųjų pasimatymų herojų, o mūsų ištikimoms skaitytojoms teko patirti ir ne tokių saldžių istorijų, kurias prisiminus iki šiol ima pyktis.

Klaipėdietė Ugnė (17) savo pirmo pasimatymo neužmirš turbūt visą gyvenimą: „Mano pirmoji baimė, pirmasis stipriausias jaudulys ir pirmasis pasimatymas. Išsipuošusi it damutė laksčiau po namus visus keikdama dėl to, kad neturiu kuo rengtis, garbanojančių žnyplių, kurios neįkaito iki pilnos laimės, ir tos dienos, kurios laukiau apsiseilėjusi. „Tavęs atėjo!“ – sušuko sesė, kuri aiškiai man pavydėjo. Širdžiai vos neiššokus iš krūtinės, nuliuoksėjau laiptais visa išsišiepusi, parodydama savo perlo baltumo šypseną. Išėjusi pamačiau jį, savo princą, kuris... Buvo girtut girtutėlis! Vos susilaikiau nepradėjusi kriokti it krioklys, bet pagailo viso laiko, kurį sugaišau, tad, patraukiau kartu su juo.“ Ugnės simpatija iš paskutiniųjų bandė taisyti situaciją, sėdėdamas kavinėje apsimetinėjo, kad yra blaivus, bet nustebusių žmonių žvilgsniai vis tiek krypo į porelę.

„Tada aš padariau blogiausią – pasakiau, kad esu princesė, kuriai reikia tarnauti ir atsiprašinėti. Jis patikėjo ir labai prieš mane nusižemino, o aš jaučiausi baisiai. Vos parvykus namo kritau į lovą su visa suknele ir makiažu. Nors dėl šio pasimatymo laikiausi dietos, pasiėmiau 2 litrų kolos butelį ir tiesiog spoksojau niršdama į sieną. Abu tąnakt vaidinome kažkokius kvailus herojus, savo menkuose pasaulėliuose…“, – niršo už prieš kelis metus sužlugdytą pasimatymą negalinti atleisti Ugnė.

JIS IR… JO GERIAUSIA DRAUGĖ

Ingridai (23) iš Tauragės pirmo pasimatymo prisiminimai taip pat nekelia šypsenos. Jos simpatija į pirmą pasimatymą išdrįso atsivesti savo geriausią draugę! „Susipažinau su vaikinu, jis pasiūlė susitikti po kelių dienų. Pasimatymas turėjo vykti jaukioje kavinėje. Atvykusi pamačiau jį sėdintį prie staliuko su mergina. Buvau šokiruota! Priėjusi pasisveikinau, o šalia sėdinčią merginą jis pristatė kaip savo geriausią draugę. Tai buvo labai keista. Kai pavalgėme, jis nuėjo iki tualeto, o mus paliko mergaitiškai pasikalbėti. Vos tik jam išėjus, ji iškart man pareiškė, kad aš jam netinku, o ji tikrai žino, ko jam reikia! Pradėjome bartis. Galiausiai pasakiau jai, kad jei ji myli jį, derėtų prisipažinti, o ne tylėti ir vaikyti nuo jo kitas merginas. Ji išėjo iš kavinės ir vaikiną išsitempė paskui. Turint tokią geriausią draugę jam nė nereikia apsaugininko. Pats baisiausias pirmas pasimatymas!“ – į vatą nevyniojo iki šiol nuoskaudą jaučianti Ingrida.

MIEGANČIOJI GRAŽUOLĖ

Tuo tarpu Agnė (18) per pirmą pasimatymą nebuvo tokia nervinga, susitikusi su vaikinu ji sugebėjo… užmigti! Kaunietė su simpatišku vaikinu susipažino per darbo pokalbį, o jis grįžo į kavinę ir kitą dieną. Neabejojo, kad tokią mielą merginą priims iškart. „Jis pareiškė norintis su manomi nueiti į pasimatymą tuojau pat, jeigu dar pavelku kojas. Tiesą sakant, aš jas sunkiai vilkau, tačiau atsisakyti visiškai nenorėjau, nors buvau visai nepasipuošusi ir nepasidažiusi. Nuėjome į šalia dirbančią kavinukę. Tai buvo pirmas pasimatymas mano gyvenime, tačiau nors ir spontaniškas, kelia šypseną iki šiol. Nors jis truko tik porą valandų, spėjome tiek daug visko vienas kitam papasakoti, kad paskui jaučiausi lyg pažinočiau jį metų metus. Tiesa, buvo ir nejauki akimirka vakaro pabaigoje. Jis pasisiūlė mane parvežti namo, o aš buvau tokia pavargusi, kad užmigau! Neįtikėtina, bet jis visą pusvalandį laukė, kol pabusiu. Atsibudus buvo labai gėda, tačiau abu tiesiog pradėjome juoktis!“

TĖČIO GELBĖJIMO OPERACIJA

Gabrielė (17) savo pirmą pasimatymą vadina pačiu keisčiausiu: „Labai ilgai jo laukiau ir kruopščiai viską planavau, bet... Pasimatymo rytą atsikėlusi sužinojau, kad mano tėtis areštinėje, tad pamiršusi apie pasimatymą išlėkiau jo gelbėti. Būdama kitame mieste prisiminiau, kad šiandien ta ilgai laukta diena ir skubėjau grįžti namo. Aišku, iškart apsikvailinau, nes uždelsiau ir labai vėlavau. Iš areštinės atvažiavau nei pasidažiusi, nei pasipuošusi. Bijojau, kad tai bus pirmas ir paskutinis kartas, kai susitinkame, juk tądien atrodžiau tragiškai! Su vaikinu susitikus buvau susigėdusi dėl savo išvaizdos ir dėl vėlavimo. Jis jau buvo sužinojęs apie mano tėtį, todėl jaučiaus dar blogiau ir gėdingiau. Per pasimatymą visą laiką kalbėjome tik apie tai, neliko nė menkiausio plyšio romantikai. Grįžusi namo jaučiausi blogai, nes jis man patiko ir net labai, o viskas išėjo taip neplanuotai…“ Gabrielei pasisekė, kad vaikinas buvo toks supratingas ir jau kitą dieną ją pakvietė į antrą pasimatymą, kuriam ji turėjo laiko pasiruošti. Visa ši istorija priėjo net iki sužadėtuvių. Tegyvuoja meilė, kurioje nėra kaukių, vaidmenų ir režisūros!

ROMANTIŠKAS SLYSTELĖJIMAS

Pirmas pasimatymas su kiekvienu vaikinu yra vis kitoks. Vienos jį planuoja ir tikisi, kad viskas vyks lyg pasakoje, kitos į pasimatymą nueina tiesiog netikėtai. Taip nutiko ir Karolinai (19) iš Šiaulių. Su savo dabartiniu vaikinu pažinties pradžioje ji bendravo feisbuke: „Kaip ir visi, jis pasiūlė susitikti, o tą šeštadienio popietę neturėjau nuotaikos kur nors eiti, ruoštis, būti graži. Atsakiau, kad šiandien liksiu namie. Vėliau, geriausios draugės įkalbėta, apsirengusi patogius drabužius, o plaukus susirišusi į kuodelį, atvažiavau į „McDonald‘ą“ tiesiog paplepėti. Ir ką jūs galvojate? Pro šalį eina mano naujasis gerbėjas, kuriam dar prieš valandą sakiau, kad lieku namuose. Pamatęs mane sustojo, pažiūrėjo ir tiesiog toliau nuėjo. Mums su drauge juoko buvo pilnos kelnės!“

Tačiau čia Karolinos istorija dar nesibaigia. Atėjus laikui grįžti namo, ji kaip visada atsisveikinusi nužingsniavo į autobusų stotelę. Žiema, vakaras, tamsu – ne pats smagiausias laikas laukti autobuso: „Lyg to būtų maža, į tą pačią stotelę ateina mano nelauktas feisbuko draugas, su kuriuo nenorėjau susitikti... Pamatęs mane priėjo, juokaudamas paklausė, kodėl melavau, ir mes pradėjome kalbėtis, laukdami viešojo transporto. Per dešimt minučių nesulaukėme nė vieno autobuso, tad nusprendėme lengvu žingsniu pasivaikščioti iki kitos stotelės. Juk judant ne taip šalta! Ramiai sau ėjome apsnigtu takeliu, plepėjome, pasirodė, kad jis šaunesnis nei feisbuke, kai staiga… Aš paslystu ant ledo ir išsitiesiu visu ūgiu! Vaikinas akimirką sutriko, nežinojo, ką čia daryti. Ir juokinga, ir reikia padėti atsistoti. Aš ėmiau kvatoti ir pasakiau, kad nieko baisaus nenutiko, tiesiog ledukai yra mano priešai. Likusią kelio dalį jis man pasiūlė eiti įsikibus į parankę. Pripažinsiu, buvo nejauku, bet vėliau kritimų išvengėme. Šis pasimatymas man ilgai išliko atmintyje ir iki šiol būdami kartu jau ne vienus metus prisimename tą akimirką su šypsena“, – iki šiol romantišką susipažinimą džiugiai pasakoja Karolina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis