Vis esi vieniša ar nesiseka meilėje? Gimimo mėnuo įvardins priežastis ir duos puikų patarimą

Tikrai ne kiekvienoms sekasi meilės sferoje. Vienos graužia save dėl greitai nutrūkusių santykių, kitos niekaip negali atsiriboti nuo buvusių ryšių, trečios - kaip vienišos, taip vienišos. Tai jų pačių pasirinkimas ar likimo vingiai?

SAUSIS. Pati pripažink - tiesiog tingi ieškoti vaikino. Vaikino paieškos, tavo nuomone, ilgai užtrunka, o kadangi esi užsiėmusi panelė, paprasčiausiai neturi tam laiko. Iš esmės si ta, kuri mano, jog be vaikino tau sekasi geriau. Juk su vaikinu - papildomos problemos. Iškyla klausimų, kur eiti, ką veikti, kas mokės už kavą ar panašūs nesklandumai. Tau to nereikia, tačiau kodėl vis pamąstai, kaip gera būtų būti su kažkuo? Tau būtina įdėti kažkiek pastangų ieškant savojo.


VASARIS. Nėra net ką pridurti - esi puiki mergina, tačiau būtent dėl to ir kenti nes esi pernelyg išranki. Nepainiok standartų – nereikia būti pernelyg išrankiai ir smulkmeniškai. Visi turime turėti savo standartus, jei jau kalbame apie susitikinėjimą su kitu žmogumi. Turi norėti vaikino, kuris yra mielas, protingas, pagarbiai su tavimi elgiasi ir kažkuo domisi. Tačiau tas žmogus tikrai neprivalo būti tam tikro ūgio, tam tikros plaukų spalvos, ar kažkokios konkrečios išvaizdos.


KOVAS. Tavo didžiausia bėda - nurašai potencialius kandidatus, nes jie neatitinka visų tavo punktų. Taigi, ką tik susipažinai su vaikinu ir praleidai su juo tris puikias valandas – jūs plepėjote, nevaldomai juokėtės, o gal net truputį paverkėte. Bet... jis žemo ūgio. O tu juk susitikinėji tik su aukštais! Tai nereiškia, kad neturėtum būti išranki. Būk išranki, neik su pirmu pasitaikiusiu. Bet ir nenurašyk puikaus žmogaus vien dėl to, kad jis neatitinka kažkokio nepagrįsto standarto, kurį tu sau susikūrei praeityje.


BALANDIS. Pati pripažink - ganėtinai dažnai vaizduoji šaltą ir nepasiekiamą. Tai yra ganėtinai dažna merginų klaida. Patarimas tau - leisk sau būti pažeidžiamai, pasakyk, kaip jautiesi. Pasakyk žmogui, kuris tau patinka, kad jis tau patinka. Pamatysi, tai tavęs nepražudys. Priešingai, tai atvers visus vartus ir galbūt pajusi, jog žmogus tau jaučia tą patį? Tuomet ir gims nuostabus meilės jausmas.


GEGUŽĖ. Vien todėl, kad tarp judviejų kilo nesutarimų, judu susipykote ar netgi visą dieną nesikalbėjote, nereiškia, kad viskas baigta. Nenurašyk žmogaus iškart, kai santykiuose kyla nesklandumų. Nes nesklandumų kyla visuose santykiuose, kad ir su kuo susitikinėtum.


BIRŽELIS. Tu iš tiesų esi draugiška ir šilta asmenybė, tačiau ar tik ne tu per dažnai bendrauji su buvusiuoju ar buvusiaisiais? Be abejo, jūs galite palaikyti draugiškus santykius, bet artimi draugai, kurie praktiškai visą laiką leidžia kartu ir nuolat bendrauja, kasdien? Tai yra, iš esmės jūs ir toliau susitikinėjate, tik nebesate fiziškai artimi? Tai ne tik keista, bet ir neabejotinai atstumia bet kokį potencialų kandidatą.


LIEPA. Esi nepataisoma romantinė ir vieną kartą patyrusi meilę, negali nustoti apie ją galvoti. Gali būti, jog vis nenukeli savo buvusiojo nuo pjedestalo. Patikėk, jis nebuvo toks puikus, kokį dabar piešia tavo vaizduotė. Kai santykiai nutrūksta, dažniausiai mes linkę juos idealizuoti ir užkeliame savo buvusį partnerį ant pjedestalo, kuris jam akivaizdžiai per aukštas. Bėda ta, kad tai neleidžia prie tavęs priartėti kitam potencialiam kandidatui.


RUGPJŪTIS. Tu esi saldutė ir neretai visiems trokšti būti gera, draugiška. Nors tau gali atrodyti, kad pataikaudama kitiems žmonėms demonstruoji savo gerą būdą, tiesą sakant, labiau primeni kilimėlį kojoms valyti. Geriausias būdas sulaukti pagarbos iš savo partnerio – gerbti save pačią, o tai padaryti galima išsakant savo poreikius, troškimus ir prioritetus.


RUGSĖJIS. Tokia yra tiesa - gana dažnai skundiesi, jog esi vieniša. Net jei tuo skundiesi tik savo draugėms, mamai ar sau pačiai vakare prieš miegą, vis vien skiri tam energijos. O neigiama energija įsigeria ir tampa tavo dalimi. Tad kai nueini į pasimatymą, spinduliuoji visas savo neigiamas mintis ir nesaugumo jausmą – iš šono matosi, kad esi nelaiminga. Tad baik skųstis ir atversk kitą puslapį. Užsiimk mėgstama veikla, išmok būti laiminga viena, ir taip imsi traukti naujus, įdomius žmones ir būsi pasiruošusi naujiems santykiams.


SPALIS. Turi daug draugių, draugų, todėl ir taip smagiai leidi laiką. Manai - kam man tas vaikinas, jei galiu smagiai gyventi ir be jo? Puikiai leidi laisvalaikį, niekuomet nenuobodžiauji, tad kam tuomet reikalingas vaikinas, juk jis tau užkirs kelią smagiam laiko praleidimui... Vis dėlto ne draugai lems, ateityje būsi vieniša ar ne. Privalai į savo gyvenimą įsileisti vaikiną, leisti jam pažinti save. Skirk tam laiko.LAPKRITIS. Esi ganėtinai emocinga, todėl nutrauki santykius dėl menkiausio barnio. Vien todėl, kad tarp judviejų kilo nesutarimų, judu susipykote ar netgi visą dieną nesikalbėjote, nereiškia, kad viskas baigta. Nenurašyk žmogaus iškart, kai santykiuose kyla nesklandumų. Nes nesklandumų kyla visuose santykiuose, kad ir su kuo susitikinėtum.


GRUODIS. Nors gyvenime esi drąsi mergina, prakalbus apie vaikinus nutyli. Nesi pati narsiausia šioje sferoje... Baimė vaikinams tikrai yra didelė problema ir vienas iš požymių, kad gali likti vieniša. Džiugu tik tai, jog šį dalyką lengvą ištaisyti – tiesiog labiau pasitikėk savimi ir apsupk save draugais - vaikinais. Taip geriau suprasi vaikinų mąstymą ir pasiruoši santykiams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis