5 neįprasti įrodymai, jog kritai jam į akį

Vis galvoji: patinki jam ar ne? Turime tau penkis įrodymus, kuriais remdamasi sužinosi, ar kritai simpatijai į akį.

1. Gali jausti, jog prie tavęs jis jaučiasi nejaukiai. Suka akis į šoną, mykia, trypčioja, ką nors maigo rankose. Toks vaikino nervingumas dažnai išduoda, jog jam patinki, todėl jis šalia tavęs gali jaustis susikaustęs. Jei ir pati jautiesi nekaip šalia tokio vaikino, pabandyk jį nuraminti, užvesti pokalbį, maloniai su juo elgtis - tuomet ir jis jausis jaukiau.

2. Vaikinas su viskuo sutinka. Jei vaikinui iš tiesų patinki, jos trokšta, jog tau būtų gera, todėl gali su viskuo sutikti. Nori, jog eitumėte į naują kavinę? Jis neprieštaraudamas sutiks. Teigi, jog jo palaidinė nešventiška vakarėliui? Ko gero, jis tuoj pat ją pasikeis. Tai rodo, jog vaikinas tau aiškiai simpatizuoja.

3. Jis teiraujiesi tavęs menkniekių. Kartais įsimylėję vaikinai gali elgtis lyg mamos ir klausti tokių dalykų, kurie tau neatrodo aktualūs, pavyzdžiui, ar gardžiai pavalgei, kokius pirkinius pirkai parduotuvėje ir panašiai. Nesišaipyk iš tokio vaikino gerumo - džiaukis jo paslaugumu ir vertink jo rūpestį tavimi.

4. Būnant kompanijoje jam svarbi tik tu. Jei susitinki su jo draugais ir jis daugiau dėmesio skiria ne savo ištikimiesiems bičiuliams, o tau, tai irgi gali būti įrodymas, jog jam iš tieųs patinki. Vaikinas, kuris rodys tau mažiau dėmesio, gali būti, savo draugus iškelia į pirmąją vietą. O tas, kuris tau neabejingas, ras būdą ir draugų kompanijoje pabūti su tavimi.

5. Jis noriai tave pažindina su savo pasauliu. Atrodo, kas čia tokio, kai vaikinas supažindina tave su savo šeima? Patikėk, daugumai vaikinų tai prilygsta svarbiam įvykiui. Vaikinas, kuris su mergina susitikinėja tik dėl smagumo, niekada jos nepažindins su savo artimaisiais. Tad jei tavasis išreiškia tokį norą, žinok, jog jam iš tiesų patinki.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis