Kas įvyktų, jei tavo mylimasis nepatiktų tėvams?

Pradėjus susitikinėti su vaikinu tėvai nori išgauti vis daugiau detalių. Ką jis veikia, kaip atrodo, kur mokosi, ką mėgsta? Į tokius klausimus smagu atsakinėti, jei esi iki ausų įsimylėjusi, bet jiems paprašius atsivesti mylimąjį vakarienės, suklusti. O jeigu jis nepatiks tavo tėvams? Panele.lt surengtoje apklausoje merginos prisipažino – jeigu tėvai bus prieš, bent pusė jų liks mylimųjų pusėje, kad ir kas nutiktų. O kieno pusėje liktum tu?

NEGAILESTINGA KRITIKA

Iš Alytaus kilusi Gintarė sako, kad geriausia vaikiną su šeima supažindinti, kai pati esi įsitikinusi, kad apie jį viską žinai. „Iš tikrųjų, konkretaus laiko tarpo nėra. Geriausia juos supažindint, kai pati jį puikiai pažįsti. Kai nebelieka tikimybės, kad paimsi ir rytoj išsiskirsi dėl menkiausios priežasties, ateina laikas vaikiną parodyti tėvams.“

Gintarė netyčia buvo pakliuvusi į nemalonią situaciją, kai jos išrinktasis gero įspūdžio tėvams nepaliko. Teko suktis iš padėties. „Žmonės skirtingi, todėl visi negali vieni kitiems patikti. Mano mylimasis tėvams nepatiko dėl to, kad jis per daug rimtai nežiūri į gyvenimą, gyvena šia diena, rimtai neplanuoja savo ateities. Dabar jų nuomonei pritarčiau ir aš pati.“ Pasimokiusi iš savo patirties Gintarė ir toliau pasikliautų tėvų nuomone. Kodėl? „Čia esmė ne meilė ar santykiai. Tėvai apskritai tokiuose dalykuose turi daugiau patirties, jie geriau perpratę žmones, todėl jų kritika argumentuota, remiantis tuo, kaip yra iš tikrųjų, o ne sugalvota „iš oro“. Jeigu jie kritikuoja, tai tik su konkrečiais pavyzdžiais, tad visiškai jais pasitikiu“, – neabejoja mergina.

ŽINUTĖS TĖČIUI

Skirmantė savo vaikiną tėčiui pristatė jau kitą dieną po jų pažinties, net pati to nežinodama. Kantriai laukdama žinutės iš sutiktos simpatijos ji nė nenutuokė, kad tėtis su ja jau seniai bendrauja. „Po vakarėlio leidome laiką su draugais, kai jis paprašė mano numerio. Iš to susijaudinimo netyčia daviau savo tėčio, nes abu mokėjau atmintinai. Kitą dieną dabartinis mano vaikinas pradėjo rašyti žinutes į tėčio numerį, tad jie susipažino net greičiau, nei aš. Po šio įvykio mūsų draugystė labai sustiprėjo, o tėtis patenkintas davė oficialų leidimą mums būti kartu.“

Iš Vilkaviškio kilusi mergina net neabejoja, kad ir ateityje pati rinktųsi, su kuo jai draugauti. Tėvų nuomonė jos santykių baigties niekada nenulemtų. „Laikui bėgant tėvai turėtų susitaikyti, kad aš pati renkuosi, su kuo man bendrauti. Nesakau, kad jie man negalėtų patarti, jų nuomonę sužinoti būtų įdomu, tačiau jeigu mylėčiau žmogų, nesiskirčiau su juo tik dėl to, kad jis paliko mano tėvams blogą įspūdį. Juk aš taip pat galiu nepatikti jo šeimai. Būtų labai skaudu, jei dėl to mylimas žmogus mane paliktų.“

AR ŽINOJAI?

Jau prieš trejus metus Britanijos ir Danijos mokslininkai teigė išsiaiškinę, kad genetiškai tėvų ir dukrų skoniai dėl jų išrinktųjų negali sutapti. Esą tėvai visada norės, kad vaikinas būtų rūpestingesnis. Tik labai retu atveju tėvai mano, kad jų dukros išrinktasis yra lygiavertė ir pakankamai gera pora dukrai. Toks elgesys užkoduotas giliuose evoliuciniuose instinktuose matyti savo atžalą visapusiškai aprūpintą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis