Merginų reitingas pagal Zodiako ženklą: kurioje vietoje esi tu?

 (23)
Ne, šį kartą mes ne apie gražiausias ir patraukliausias Zodiako ženklų merginas. Šį kartą reitinguojame šilčiausias, nuoširdžiausias ir priešingai - atšiauriausias bei pernelyg kovingas merginas pagal Zodiako ženklą. Tu - reitingo viršuje ar apačioje?
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

12 vieta - mielosios Vandenės, neturėtumėte tūžti, jog atsidūrėte paskutiniojoje reitingo vietoje. Jūs - veržlios, energingos, be galo patrauklios, tačiau neretai kerštaujančios ir negebančios suvaldyti savo emocijų. Būtent nevaldomi pykčio protrūkiai ir neretai iš jūsų sklindantis pesimizmas priverčia jus atsidurti sąrašo gale. Turite aibę teigiamų savybių, tad kodėl jų neišaukštinate? Tikime, jog šiek tiek pasistengusios galėsite nuslopinti savo neigiamus charakterio bruožus.

11 vieta - Skorpionės, apie jus sklando legendos. Deja, ne pačios teigiamiausios. Jūs esate pernelg valdingos ir įsakmios. Nors pačios puikiai suvokiate savo neigiamus brožus, jums sunkiai sekasi juos paslėpti bei nuslopinti emocijas. Turėtumėte būti pakantesnės, tolerantiškesnės - juk nuo paskutiniosios vietos jums liko tik viena...

10 vieta - Svarstyklės. Jūs be galo optimistškos, tačiau visi mato - tokios neapsisprendusios, jog tiesiog norisi skradžiai į žemę prasmegti. Jūsų nuolatinis nuomonių keitimas verčia žmones nuo jūsų tolti - daugelis nemėgsta pernelyg ilgai delsiančių ar abejojančių dėl savo veiksmų. Galbūt todėl jūs reitinge užimate vieną iš paskutiniųjų vietų. Daugiau ryžto!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją