HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

 (5)
Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Dabar gimusieji po Avino ženklu išgyvena emocinę kulminaciją. Galite jaustis taip, lyg kažkas siekia sugadinti jums nuotaiką. Gali būti, kad kažko bijote ar gėdijatės. O galbūt nesijaučiate galintys išreikšti save taip, kaip to norėtųsi. Jeigu taip, pasvarstykite, kodėl taip yra. Ar taip jaustis jus priverčia kiti žmonės, o gal jums nerimą kelia jūsų pačių jausmai? Šis klausimas gali būti labiau susijęs su vidine maišatimi nei su kitais žmonėmis.

Jautis

Jaučiai turi stengtis, kad prasta nuotaika nesugadintų jų savaitgalio. Galite ypatingo linksmumo nejausti. Tai gali dramatiškai paveikti visus aplinkinius. Atkreipkite dėmesį į tai, kad jūsų nuotaika nebūtinai tiksliai atspindi realybę, net jeigu didžioji jūsų pasaulio dalis sukasi aplink jūsų nuotaiką ir dramatišką jos svyravimą dienos bėgyje.

Dvyniai

Santykiuose gimusieji po Dvynių ženklu gali patirti šiokių tokių sunkumų, tad nesistenkite dirbtinai juokauti, jeigu tai nepavyksta natūraliai. Jūsų moto šį savaitgalį turėtų skambėti taip: „Jeigu neturite ką gražaus pasakyti, geriau nesakykite nieko“. Galbūt dėl toks teks savaitgalį palaikyti liežuvį už dantų, bet tai išeis į naudą. Jeigu reikia vienatvės, praleiskite savaitgalį vienumoje. Nesistenkite bendrauti, jeigu to nesinori.

Vėžys

Vėžiai gali kitų poreikius iškelti aukščiau savųjų. Labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp egoistiškumo ir nesavanaudiškumo. Nereikia aukoti savęs vien tam, kad tarnautumėte kitiems. Labai svarbu negalvoti vien tik apie save, kaip ir apie tai, kaip jūsų veiksmai paveiks kitus žmones. Šį savaitgalį jūs galite jausti polinkį galvoti vien apie kitus. Tai gali kelti vien apmaudą ir išeikvoti jūsų emocinius ir fizinius resursus.

Liūtas

Liūtams būtina išsaugoti disciplinuotumą. Išlaikykite savo ribas, kitaip galite įsivelti į kitų žmonių muilo operas. Gali atrodyti smagu savo problemų vengti įšokant į kažkieno kito gyvenimą, tačiau netrukus suprasite, kad papildomas bagažas ne tik apmokestinamas, bet ir nepadeda išspręsti jūsų pečius užgulusių problemų. Gali tekti aplinkiniams pasakyti „ne“, bet tai normalu. Labai svarbu atsižvelgti į savo poreikius.

Mergelė

Mergelėms savaitgalį patariama nepersistengti. Savaitgaliui prasidedant galite taip pasiduoti srovei, kad nepastebėsite, kaip jam baigiantis peržengėte visas ribas. Gali užvaldyti savigaila, galite pradėti gailėtis dėl to, ką pasakėte ar padarėte. Užkirskite kelią tam apgalvodami dalykus prieš tai, kai pasakote ar padarote. Jūs apdovanoti galia daryti žmonėms poveikį giliausiame emociniame lygmenyje. Naudokitės šia galia išmintingai.

Svarstyklės

Aplinkiniai gali bandyti subtiliai su jumis bendrauti, tačiau Svarstyklės taip panirusios į savo problemas, kad gali to net nepastebėti. Galite jaustis taip, lyg vairuotumėte automobilį su užtrauktu avariniu stabdžiu. Jūs taip užsiėmę savo sklandžiu važiavimu, kad net nepastebite kitų kelyje esančių automobilių. Sustokite, atleiskite stabdį ir vėl važiuokite.

Skorpionas

Skorpionai gali jaustis taip, lyg negautų tiek dėmesio, kiek jiems reikia ar kiek jie jaučiasi užsitarnavę. Dėl to galite įsižeisti ant žmonių, iš kurių, jūsų manymu, turėtumėte tą dėmesį gauti. Labai tikėtina, kad dėl tokio požiūrio aplinkiniai mažiau trokš jus gelbėti. Kas nori būti šalia žmogaus, kuriam nuolat kažko trūksta ir kuris amžinai nelaimingas? Sutelkite dėmesį į save dar prieš tai, kai problemas sumesite kitiems ant galvų.

Šaulys

Šauliai turėtų pasistengti neatstumti žmonių, kurie visada yra pasirengę jiems padėti. O atstumti labai paprasta – tereikia savo problemas suversti kitiems. Atpažinkite savo nemalonius jausmus, tačiau jie neturi tapti našta kitiems. Už savo laimę kiekvienas esame atsakingas asmeniškai. Jausitės kur kas geriau, jeigu patys pasirūpinsite savo juntamu diskomfortu. Tuomet trauksite žmones, kuriuos mylite.

Ožiaragis

Jūsų gebėjimas prisitaikyti yra naudingas ta prasme, kad garantuoja didelę toleranciją nepatogiose situacijose. Vis dėlto, ši Ožiaragių savybė kartais negali pasitarnauti taip, kaip norėtųsi. Galite vieną dieną suprasti, kad įstrigote sudėtinguose santykiuose ar netenkinančioje darbo vietoje, kadangi bijote naujovių. Nepamirškite, kad gyvenimas trumpas. Jeigu norite pagerinti savo situaciją, prisiimkite atsakomybę. Būkite iniciatyvūs.

Vandenis

Galite jaustis vieniši ir izoliuoti, tarsi šalia nebūtų nieko, su kuo galima pasikalbėti. Jūsų bendravimas veikiau primins kalbos sakymą nei diskusiją. Galbūt pasijausite taip, lyg didžiąją laiko dalį kalbėtumėtės su savimi ir niekas iš tikrųjų jūsų nesiklauso. Nėra nieko blogo nei su jumis, nei su jūsų pašnekovu. Tiesiog dabar tokia fazė. Neįstrikite joje.

Žuvys

Nepatekite į savigailos spąstus. Gali norėtis niūrinėti, kol kažkas pastebės tai ir paklaus, kas negerai. Jeigu niekas to nepadarys, galite pradėti pykti ir netrukus pasijausti neturintys draugų. Jūsų nuotaika gali pablogėti, o išgirdę pagrįstą klausimą galite norėti atsikirsti. Būkite atidūs, kad nenučiuožtumėte žemyn šiuo slidžiu šlaitu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją