HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 19 - 05 21)

Po šiltojo savaitgalio puikuosiesi ne vien įrudusia oda - tave lydės smagūs prisiminimai. Ar tavęs laukia įdomi veikla, pasakys savaitgalio horoskopas.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas. Savaitgalį rizikuoji pirma atkirpti, tik paskui devynis kartus pamatuoti. O juk vertėtų iš pradžių pamatuoti, bent kartą... Žvaigždės skatins veikti ryžtingai ir greitai, taip greitai, kad nespėsi apgalvoti situacijos. Taigi patarimas šiai dienai – prieš kur nors veliantis bent suskaičiuok iki dešimties, įkvėpk, pagalvok ir ramia sąžine atidėk reikalą.

Jautis. Šio ženklo atstovų laiką ir dėmesį gali užvaldyti seni socialiniai pažadai ar seniai pamiršti romantiški idealai. Savaitgalį galima tikėtis nostalgijos antplūdžio ar sentimentalių atspindžių. Praeities emocijos privalo išblėsti, nes tik taip įmanomas šios dienos progresas. Gali būti, kad mylimas žmogus ar naujas draugas netrukus užsimins apie aktyvius įsipareigojimus ar solidžius ketinimus

Dvyniai. Socialiniai ryšiai ar švieži verslo kontaktai savaitgalį atneš galutinius sprendimus ir naujas karjeros galimybes. Šios savaitės pradžioje laukite naujų nurodymų, pranešimų ar pasirašytų susitarimų bangos. Kai kurie Dvyniai, ypač tie, kurie gimė birželio mėnesį, taip pat pajus greitą finansinių išteklių padidėjimą arba net gaus antrą pajamų šaltinį. Malonumą teiks romantiški gestai ar kiek neįprastas flirtas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją