HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 21 - 04 23)

Sunkoka patikėti, kaip greitai bėga pavasario dienos. Nors oras už lango nedžiugina, mintyse nusikelkime į vasarą ir šiltas dienas. Pažvelki, ką tau žada Zodiakas!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas. Nenustebkite, jeigu pajusite stiprų susižavėjimą žmogumi, kurį sutikote darbe. Tai gali būti draugiškas susižavėjimas arba būti šis tas daugiau nei tai. Jeigu tai pastarasis atvejis, nebūtų protinga šią emociją išreikšti atvirai. Jausmas gali praeiti taip pat greitai kaip atėjo, arba tas žmogus emociškai gali būti nepasiekiamas. Būkite atsargūs!

Jautis. Šį savaitgalį jus gali aplankyti galingas meilės jausmas žmogui, kuris yra labai toli. Gali būti, kad jus sieja profesiniai ryšiai. Jeigu tai romantinis susižavėjimas, tas žmogus gali jums jausti tą patį, bet būti pernelyg atsargus, kad tai išreikštų. Nedarykite spaudimo. Leiskite įvykiams tekėti sava vaga. Jeigu būsite atsargus, šie santykiai gali tapti ilgalaikiais!

Dvyniai. Leiskite šį savaitgalį savo vaizduotei lietis laisvai. Netrukus tai galėsite paversti kūrybiniu darbu arba galite sugalvoti išradingų būdų, kaip „prastumti“ savo dalykinius interesus. Keletą artimiausių dienų galva gali būti perkrauta, mat teks generuoti šį savaitgalį kilusias idėjas. Nepamirškite jų užsirašyti. Norėsis jas prisiminti visas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją