HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (02 18 - 02 19)

Savaitgalis - puiki proga ne tik pailsėti, bet ir nuveikti kažką įdomaus. Ką žvaigždės tau lems šį savaitgalį?
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas. Šeštadienį žvaigždės tau pataria bet kokiuose reikaluose nesekti kažkieno pavyzdžiu, o eiti savo keliu. Žinoma, tai nėra lengva, tačiau ši diena lenks tave į savarankiškumą, savo kelio ir savojo aš paieškas. Tai nereiškia, kad reikia supriešinti save ir visus kitus, bet jei nori kažko pasiekti, reikia ieškoti to, kas tavo, nebūti tokiam kaip visi.

Jautis. Sekmadienis palankus nestandartiniams sprendimams ir ryžtingiems, bet apgalvotiems veiksmams. Nors disciplinos požiūriu ši diena ne pati geriausia, bet rezultatai gali būti labai puikūs. Svarbiausia – nespausti aplinkinių, jiems neįkyrėti, palikti jiems pasirinkimo laisvę.

Dvyniai. Savaitgalį bet kokiuose reikaluose Dvyniams sunkiai seksis atskirti svarbų nuo nesvarbaus. Gali teikti perdėtą reikšmę antraeiliams klausimams, o tuo pačiu pamiršti savi pagrindines pareigas. Didžiąją dienos dalį skirsi tiems reikalams, kurie tiesiog pasisuks ar bent kažkuo sudomins. Jei neturi skubi darbų, kurie nukentėtų nuo tokio neorganizuotumo, diena gali būti netgi gana produktyvi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją