Didysis šiltojo sezono meilės Zodiakas: mėgausies dėmesiu ar liksi vieniša?

Oficialiais tyrimais patvirtinta - net 65 proc. romantiškų draugysčių užsimezga šiltuoju periodu! Ne veltui pavasarį ir vasarą daug labiau šalia savęs norisi turėti žmogų, su kuriuo būtų gera visomis prasmėmis. Kas tavęs laukia šį šiltąjį sezoną meilės srityje?
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

AVINAS

Avinams galima pavydėti: romantika ir meilė lydės juos visą šiltąjį sezoną. Jausiesi mylima, mėgstama ir sulauksi nemažai dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Nuo gegužės 21 d. iki rugpjūčio 19 d. tavo gyvenime tiesiog kunkuliuos aistros, atrodys, kad kiekviena nauja pažintis – lemtinga. Tačiau atsargiai, nes jausmai bus tokie stiprūs, kad net ir vaikinus turinčios Avinės gali lengvai pasiduoti aistrai ir norui „sukti į kairę“... Šiuo metu pradėti santykiai bus dramatiški, kvapą gniaužiantys, tačiau jiems pasibaigus tavo širdyje liks tiktai griuvėsiai. Todėl jei tik sugebėsi, tas kelias savaites venk bet kokių pagundų.

Lemiamas laikas – birželio 6-liepos 18 ir rugpjūčio 11 d. Šiuo metu bus itin svarbu skirti visą savo dėmesį santykiams, o ypač naujų puoselėjimui ar senų stiprinimui. Patikėkite, jei jūsų pora įveiks šį periodą, jums tiesiog lemta likti dviese!

Didžiausia klaida, kurią gali padaryti šiltuoju sezonu – rimtų santykių atsisakymas dėl trumpalaikės aistros. Atrodys, kad tau tiesiog išaugo sparnai, tačiau atmink, kad pažvelgus realybei į akis iš jų teliks pelenai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją