„Man nepatinka bučiuotis su savo vaikinu“

 (35)
KLAUSIMAS: man patinka bučiuotis, tai – vienas mano mėgstamiausių užsiėmimų, bet aš turiu problemą. Mano vaikinas prastai bučiuojasi. Jis nėra beviltiškas, kad negalėčiau jo pakęsti, bet aš tikrai ilgiuosi tų dviejų valandų trukmės glamonėjimųsi, kokius patirdavau su savo buvusiais vaikinais.
„Man nepatinka bučiuotis su savo vaikinu“
© Corbis/Scanpix

Gal turite kokių pasiūlymų, ką galėčiau padaryti, kad jis geriau bučiuotųsi?

ATSAKYMAS: sudėtingas klausimas. Ar galima priversti ką nors pakeisti ar „patobulinti” tai, ką jie daro ir mano, kad daro seksualiai?

Duosiu tau du atsakymus į tavo klausimą – pirmas yra tiesioginis, antras – ne.

Tiesą tariant, jei nori patobulinti savo vaikino bučiavimosi techniką, gali pasakyti jam, kas tave neramina, tiesiai šviesiai. Tai gali būti gana nejauku, gali užgauti jo jausmus.

Jei nuspręsi eiti šiuo keliu, pagalvok, kaip norėtum, kad tau kažką panašaus pasakytų kitas žmogus.

Turėk omenyje, kad tavo ir tavo vaikino nuomonės apie bučinių karštumą gali skirtis. Būtinai jį drąsink ir sakyk, kad nieko blogo, kad jis taip bučiuojasi, tiesiog tu norėtum kitaip. neminėk, ką darydavo tavo buvęs vaikinas.

Aš primygtinai nesiūlau tau pasirinkti šio problemos sprendimo būdo, bet, tu gali būti atvira su savo vaikinu, net ir kalbėdama apie tokius dalykus.

Tu gali jį išmokyti bučiuotis geriau. Kitą kartą, kai glamonėsitės, perimk kontrolę. Tiesiogine prasme užsilipk „ant viršaus“ ir pradėk jam rodyti, kaip konkrečiai nori, kad jis tave bučiuotų, liestų.

Tau nereikia nieko sakyti, jis tai supras ir galbūt jam tai net patiks. Be to, tu gali paversti šią sekso pamoką erotišku žaidimu.

Taip pat tu gali imtis pasyvių-agresyvių veiksmų ir nusiųsti jam straipsnį apie tai, kaip reikia bučiuotis, bet aš taip nedaryčiau. Šis būdas truputį dvelkia šaltuku.

Manau, kad iš tavo klausimo galima suprasti, kad šią „netinkamo bučinio“ situaciją vertini kaip trintį jūsų seksualiniuose santykiuose. Yra kažkas, ko tu nori ir negauni. Tai reiškia, kad tu arba įsivaizduoji/fantazuoji apie idealius santykius arba prisimeni kadaise buvusius ir dabar lygini juos su savo dabartiniais santykiais.

Manau, kad verta atkreipti dėmesį į šią trintį ir patyrinėti ją nuodugniau.

Mano pirmasis klausimas tau būtų – ar bučiavimasis yra vienintelis dalykas, kuris tau nepatinka?

Ar, nepaisant bučiavimosi, apibūdintum save ir savo vaikiną kaip seksualiai vienas kitam tinkančius?

Ar gali apibūdinti, kas konkrečiai tau nepatinka jo bučiavime? Ar tau nepatinka bučiavimosi būdas? Ar energija, ryžtas, laikas ar tempas?

Pabandyk sau atsakyti į šiuos klausimus, o paskui paklausk savęs, ko tikiesi iš seksualinių santykių, ar manai, kad esi jiems pasiruošusi, ką darytum, jei lytiniai santykiai su šiuo vaikinu tave nuviltų, kaip kad nuvylė bučiniai...

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Protas ir jausmai

6 meilės tipai: vienam jų priklausai ir TU

Mokslininkai ir santykių specialistai išskiria šešis pagrindinius meilės tipus, kurie būdingi žmonijai. Jei manai, jog meilė - tik du žmones siejantis jausmas, labai klysti. O kuriai meilės rūšiai priklausai tu?

Šneka 7 vaikinai: kalbant apie merginas, netoleruočiau...

Apklausėme septynis vaikinus ir pabandėme išsiaiškinti, ko, kalbant apie merginų išvaizdą ar elgesį, vaikinai negali toleruoti. Paskaityk - gal viskas bus žinoma, o gal kažkas ir nustebins?

Nepatikėsi, ką apie tave atskleis tai, kokiu sezonu gimei (FOTO) (3)

Puikiai žinai, kokiu sezonu gimei - ar tai buvo kaitri vasara, ar gūdi žiema. Lygiai taip pat, kaip mūsų gimimo data nusako mums būdingus bendrus bruožus, taip pat ir metų sezonas pasako, kokie asmenybės bruožai mums būdingi.

Akys atspindi tai, koks yra tavo meilės pasaulis (FOTO) (1)

Akys - sielos veidrodis, kuris atsipindi ne tik tavo asmenines savybes, bet ir gebėjimą mylėti ir būti mylimai.

Ką rinktis: meilę ar karjerą?

Įsivaizduok, baigusi dvylika klasių, gali daryti beveik viską, ką tik nori: rinktis mokslus, apie kuriuos svajojai visą paauglystę, susirasti naujų draugų, aplankyti dar neregėtas šalis ir patirti jaudinantį bei kitokį gyvenimą. Tokį, kuriame mama neliepia grįžti namo dešimtą valandą vakaro, o tėtis kreivai nežiūri į tavo kavalierių. Tačiau ateities laukimo džiaugsmą gali aptemdyti mylimasis, kuris neketina stoti į universitetą arba nori mokytis kitame mieste, o gal net kitoje šalyje. Ką tada daryti?

4 priežastys, kodėl gera būti vienai

Kodėl gera būti vienai, bet nevienišai? Mes žinome keturias priežastis.

Ką vaikinas sako, kai jam rūpi

Keturi dažniausiai kartojami sakiniai iš vaikino, kuriam labai rūpi...

7 ženklai, rodantys, jog vaikinas tavęs pasiilgo

Vis mąstai, ar vaikinas tavęs pasiilgo? Mes žinome net septynis ženklus, kurie aiškiai išduoda, kad vaikinas tavęs ilgisi. Paskaityk!

Tavo likimą atskleis... tai, ką mėgsti piešti (FOTO) (2)

Visi turi savo firminį piešinėlį, kurį dažniausiai piešia paraštėse. Koks yra tavasis? Žinok, jog tavo dažniausiai piešiamas piešinys gali labai daug ką pasakyti apie tavo lemtį, asmenybę bei santykį su kitais žmonėmis!

Tai akivaizdu: 5 ženklai, jog jis tave dievina

Yra penki ženklai, kurie iš karto nusakys vaikino simpatiją tau. Perskaičiusi juos suprasi, kaip atskirti, jog vaikinas tave dievina!

4 dalykai, kurie išduos, ar turi magiškų galių (7)

Kas išduoda, jog turi neįprastų ir magiškų galių? Pasirodo, labai lengva atskirti, turi jų ar ne. Įsiklausyk į save ir atidžiai paanalizuok - štai keturi pagrindiniai magiškas galias išduodantys dalykai.

5 savybės, kurias turi savimi pasitikinčios merginos (4)

Nepasitiki savimi? Dažnai jautiesi tarsi įspausta į kampą? Nedrąsiai reiški mintis? Paskaityk, kokiomis savybėmis pasižymi savimi pasitikinčios merginos. Galbūt jos tave įkvėps?

6 požymiai, kurie signalizuoja, jog trauki žmones (2)

Ar žinai, kokie požymiai išduoda, jog trauki žmonės? Ir šį kartą mes visai ne apie vaikinus. Šie šeši požymiai išduos, kada aplinkiniai rodo tau akivaizdžius tu man patinki ženklus.

5 merginų savybės, kurių vaikinai negali pamiršti

Yra penkios merginų savybės, kurios vaikinams taip įstringa, jog šie dar ilgai negali jų pamiršti. Smalsu, kas tai per savybės?

Nekaltybė: 4 priežastys, kodėl verta ją saugoti (5)

Šiais laikais nemažai diskutuojama apie nekaltybės praradimą. Vieniems nekaltybė - kruopščiai saugomas ir niekur neskubinamas įvykis, o štai kitiems rūpi nekaltybės kuo greičiau atsikratyti.