„Man nepatinka bučiuotis su savo vaikinu“

 (35)
KLAUSIMAS: man patinka bučiuotis, tai – vienas mano mėgstamiausių užsiėmimų, bet aš turiu problemą. Mano vaikinas prastai bučiuojasi. Jis nėra beviltiškas, kad negalėčiau jo pakęsti, bet aš tikrai ilgiuosi tų dviejų valandų trukmės glamonėjimųsi, kokius patirdavau su savo buvusiais vaikinais.
„Man nepatinka bučiuotis su savo vaikinu“
© Corbis/Scanpix

Gal turite kokių pasiūlymų, ką galėčiau padaryti, kad jis geriau bučiuotųsi?

ATSAKYMAS: sudėtingas klausimas. Ar galima priversti ką nors pakeisti ar „patobulinti” tai, ką jie daro ir mano, kad daro seksualiai?

Duosiu tau du atsakymus į tavo klausimą – pirmas yra tiesioginis, antras – ne.

Tiesą tariant, jei nori patobulinti savo vaikino bučiavimosi techniką, gali pasakyti jam, kas tave neramina, tiesiai šviesiai. Tai gali būti gana nejauku, gali užgauti jo jausmus.

Jei nuspręsi eiti šiuo keliu, pagalvok, kaip norėtum, kad tau kažką panašaus pasakytų kitas žmogus.

Turėk omenyje, kad tavo ir tavo vaikino nuomonės apie bučinių karštumą gali skirtis. Būtinai jį drąsink ir sakyk, kad nieko blogo, kad jis taip bučiuojasi, tiesiog tu norėtum kitaip. neminėk, ką darydavo tavo buvęs vaikinas.

Aš primygtinai nesiūlau tau pasirinkti šio problemos sprendimo būdo, bet, tu gali būti atvira su savo vaikinu, net ir kalbėdama apie tokius dalykus.

Tu gali jį išmokyti bučiuotis geriau. Kitą kartą, kai glamonėsitės, perimk kontrolę. Tiesiogine prasme užsilipk „ant viršaus“ ir pradėk jam rodyti, kaip konkrečiai nori, kad jis tave bučiuotų, liestų.

Tau nereikia nieko sakyti, jis tai supras ir galbūt jam tai net patiks. Be to, tu gali paversti šią sekso pamoką erotišku žaidimu.

Taip pat tu gali imtis pasyvių-agresyvių veiksmų ir nusiųsti jam straipsnį apie tai, kaip reikia bučiuotis, bet aš taip nedaryčiau. Šis būdas truputį dvelkia šaltuku.

Manau, kad iš tavo klausimo galima suprasti, kad šią „netinkamo bučinio“ situaciją vertini kaip trintį jūsų seksualiniuose santykiuose. Yra kažkas, ko tu nori ir negauni. Tai reiškia, kad tu arba įsivaizduoji/fantazuoji apie idealius santykius arba prisimeni kadaise buvusius ir dabar lygini juos su savo dabartiniais santykiais.

Manau, kad verta atkreipti dėmesį į šią trintį ir patyrinėti ją nuodugniau.

Mano pirmasis klausimas tau būtų – ar bučiavimasis yra vienintelis dalykas, kuris tau nepatinka?

Ar, nepaisant bučiavimosi, apibūdintum save ir savo vaikiną kaip seksualiai vienas kitam tinkančius?

Ar gali apibūdinti, kas konkrečiai tau nepatinka jo bučiavime? Ar tau nepatinka bučiavimosi būdas? Ar energija, ryžtas, laikas ar tempas?

Pabandyk sau atsakyti į šiuos klausimus, o paskui paklausk savęs, ko tikiesi iš seksualinių santykių, ar manai, kad esi jiems pasiruošusi, ką darytum, jei lytiniai santykiai su šiuo vaikinu tave nuviltų, kaip kad nuvylė bučiniai...

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Protas ir jausmai

TOP - 10 tiesų, kurių tu galbūt nežinai apie vaikinus

Vaikinai, vaikinai, vaikinai... Kad ir kaip mes besistengtumėme, jie visuomet sukasi mūsų galvoje. Jei iš tiesų pamąstytume, kiek iš tikrųjų mes apie juos žinome? Gali būti, jog visai nedaug.

5 sakiniai, kuriuos pasakydama greitai patrauksi dėmesį

Kai kurios merginos svetimoje kompanijoje, ypač, kur taip pat yra jų simpatija, jaučiasi drąsiai ir užtikrintai. Jos laisvai pradeda pokalbį, moka užmegzti ryšį ir iš karto aplinkiniams sudaro gerą įspūdį.

Vaikinai atviri. Ko turėtų pasimokyti panelės? (3)

„Ne vaikinams mus mokyti!“, - sakysite jūs ir būsite teisios. Mes pačios esame geriausios savo pačių mokytojos ir klystame, atrandame bei tobulėjame pasikliaudamos daugiausiai savimi.

7 vaikino sakiniai, kurie reiškia aiškią simpatiją (1)

Turbūt visoms ir taip aišku, jog vaikinas, kuris sako komplimentus, jaučia didesnę ar mažesnę simpatiją. Tačiau kaip iš vaikino paprastos kalbos atskirti, jog jis tau neabejingas?

5 merginos išvaizdos elementai, kurie džiugina vaikinus (1)

Jei manai, jog vaikinus džiugina vien įspūdinga panelių išvaizda, klysti. Daug svarbiau vaikinams yra tai, kas su gražiu makiažu ar aukštakulniais nėra susiję. Tad kas džiugina vaikinų akis, pirmą kartą pamačius panelę?

Tavo asmenybė: profilio nuotrauka gali daug ką pasakyti apie tave (3)

Socialiniai tinklai šiuo metu yra taip smarkiai paveikę mūsų asmeninius gyvenimus, jog iš mūsų profilių galima nesunkiai atspėti, kokios esame. Ypač daug gali išduoti mūsų pasirinkta profilio nuotrauka. Juk keldamos nuotrauką į socialinį tinklą dažnai nesusimąstome, ką ji signalizuoja kitiems?

vaikino žinutė online reiškia iš tikrųjų?

Jei domiesi virtualiuoju pasauliu, ko gero, esi aktyvi „Snapchat“ programėlės naudotoja. O jei dar turi simpatiją, be abejonės daliniesi su juo savo kasdienybe, siųsdama jam nuotraukas su prierašais.

5 požymiai, jog tau būtinai reikia vaikino (3)

Gal apie tai akivaizdžiai negalvoji, tačiau tavo elgesys kalba pats už save. Egzistuoja penki pagrindiniai požymiai, kurie rodo, jog tau būtinai reikia vaikino!

Tai rimta. 8 ženklai, jog vaikinas nevertas tavęs

Tikriausiai esi mačiusi filmą „Jis - ne tau“. Filme puikiai atsispindi vaikinų ir merginų skirtumai, minčių nesutapimai ir kitos su santykiais susijusios peripetijos. Lygiai taip pat viskas vyksta ir gyvenime...

6 dalykai, kuriems vaikinai negali atsispirti (2)

Yra dalykų, kuriems vaikinai tiesiog negali atsispirti. Ne, tai ne vien gardus maistas ar automobiliai. Tai mes, panelės, savo elgesiu vedame juos iš proto.

Vaikinai atsako į tai, kas labiausiai Lietuvos merginas domina „Google“ paieškoje (2)

„Google“ žino viską. Ypač daug ji nusimano apie tai, kas mus domina santykiuose su vaikinais. Kaip gi kitaip - juk beveik visų Lietuvos „Google“ paieškos sistemoje surinktų klausimų „kodėl vaikinai...“ pabaigos yra susijusios su santykiais.

5 žinutės, kurias kiekvienas vaikinas norėtų gauti (6)

Yra 5 žinutės, kurias kiekvienas be išimties vaikinas trokšta gauti iš merginos. Pasisemk idėjų. Tik patarimas - nesiųsk panašaus turinio žinučių visų paeiliui. Juk gero privalo būti po kąsnelį!

Išsiskirk su vaikinu. LENGVIAUSI žingsniai tai padaryti (2)

Pasakyti vaikinui, jog viskas baigta nėra itin lengva. Ypač jei žinai, kad po išsiskyrimo skaudės ir tau, ir jam. Tad kaip tinkamai pasiruošti, jog išsiskyrimas su vaikinu būtų kuo lengvesnis?

5 panelių išvaizdos trūkumai, kurie traukia vaikinus (10)

Tai, dėl ko mes, panelės, kompleksuojame, vaikinų akimis gali būti visai žavinga. Kokie yra panelių išvaizdos trūkumai, kuriuos vaikinai laiko mielais?

Tavo mėgstamiausia spalva. Ką ji sako apie tave? (6)

Spalvų gama nemažai pasako apie tavo asmenybę. Vis dar manai, jog rausvą spalvą dievinančios panelės yra pamaivos, o garbinančios juodą - uždaros asmenybės? Pakeisi savo nuomonę, paskaičiusi spalvų aprašymus pagal asmenybę.