„Man nepatinka bučiuotis su savo vaikinu“

 (35)
KLAUSIMAS: man patinka bučiuotis, tai – vienas mano mėgstamiausių užsiėmimų, bet aš turiu problemą. Mano vaikinas prastai bučiuojasi. Jis nėra beviltiškas, kad negalėčiau jo pakęsti, bet aš tikrai ilgiuosi tų dviejų valandų trukmės glamonėjimųsi, kokius patirdavau su savo buvusiais vaikinais.
„Man nepatinka bučiuotis su savo vaikinu“
© Corbis/Scanpix

Gal turite kokių pasiūlymų, ką galėčiau padaryti, kad jis geriau bučiuotųsi?

ATSAKYMAS: sudėtingas klausimas. Ar galima priversti ką nors pakeisti ar „patobulinti” tai, ką jie daro ir mano, kad daro seksualiai?

Duosiu tau du atsakymus į tavo klausimą – pirmas yra tiesioginis, antras – ne.

Tiesą tariant, jei nori patobulinti savo vaikino bučiavimosi techniką, gali pasakyti jam, kas tave neramina, tiesiai šviesiai. Tai gali būti gana nejauku, gali užgauti jo jausmus.

Jei nuspręsi eiti šiuo keliu, pagalvok, kaip norėtum, kad tau kažką panašaus pasakytų kitas žmogus.

Turėk omenyje, kad tavo ir tavo vaikino nuomonės apie bučinių karštumą gali skirtis. Būtinai jį drąsink ir sakyk, kad nieko blogo, kad jis taip bučiuojasi, tiesiog tu norėtum kitaip. neminėk, ką darydavo tavo buvęs vaikinas.

Aš primygtinai nesiūlau tau pasirinkti šio problemos sprendimo būdo, bet, tu gali būti atvira su savo vaikinu, net ir kalbėdama apie tokius dalykus.

Tu gali jį išmokyti bučiuotis geriau. Kitą kartą, kai glamonėsitės, perimk kontrolę. Tiesiogine prasme užsilipk „ant viršaus“ ir pradėk jam rodyti, kaip konkrečiai nori, kad jis tave bučiuotų, liestų.

Tau nereikia nieko sakyti, jis tai supras ir galbūt jam tai net patiks. Be to, tu gali paversti šią sekso pamoką erotišku žaidimu.

Taip pat tu gali imtis pasyvių-agresyvių veiksmų ir nusiųsti jam straipsnį apie tai, kaip reikia bučiuotis, bet aš taip nedaryčiau. Šis būdas truputį dvelkia šaltuku.

Manau, kad iš tavo klausimo galima suprasti, kad šią „netinkamo bučinio“ situaciją vertini kaip trintį jūsų seksualiniuose santykiuose. Yra kažkas, ko tu nori ir negauni. Tai reiškia, kad tu arba įsivaizduoji/fantazuoji apie idealius santykius arba prisimeni kadaise buvusius ir dabar lygini juos su savo dabartiniais santykiais.

Manau, kad verta atkreipti dėmesį į šią trintį ir patyrinėti ją nuodugniau.

Mano pirmasis klausimas tau būtų – ar bučiavimasis yra vienintelis dalykas, kuris tau nepatinka?

Ar, nepaisant bučiavimosi, apibūdintum save ir savo vaikiną kaip seksualiai vienas kitam tinkančius?

Ar gali apibūdinti, kas konkrečiai tau nepatinka jo bučiavime? Ar tau nepatinka bučiavimosi būdas? Ar energija, ryžtas, laikas ar tempas?

Pabandyk sau atsakyti į šiuos klausimus, o paskui paklausk savęs, ko tikiesi iš seksualinių santykių, ar manai, kad esi jiems pasiruošusi, ką darytum, jei lytiniai santykiai su šiuo vaikinu tave nuviltų, kaip kad nuvylė bučiniai...

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Protas ir jausmai

8 tiesos, kurias turi žinoti kiekviena prieš ateinant rugsėjo pirmajai (2)

Jau rytoj į visas Lietuvos mokyklas ir universitetus sugužės mokslo ir žinių ištroškę jaunuoliai. Jei ir tu esi ta, kuri ruošiasi rugsėjo pirmosios šventei, paskaityk apie šias dešimt tiesų, kurias turi žinoti prieš ateinant šventei.

10 dalykų, kuriuos privalai prisižadėti sau šį rudenį (1)

Ar jau matei ant gatvės nukritusius medžių lapus? Apsidairyk, ateina ruduo... O su juo - daugybę naujų potyrių ir įsimintinų akimirkų. Ką šį rudenį turėtų sau prisižadėti kiekviena panelė?

10 dalykų, kuriuos turi žinoti kiekviena dvidešimtmetė (4)

Nesvarbu, ar tau dar tik šviečiasi dvidešimtojo gimtadienio šventė, o gal ji jau praeityje - šiuos 10 dalykų privalo įsiminti kiekviena panelė. Paskaityk... Ar žinojai visas tiesas?

5 patarimai, ką turėtum daryti, jei kas nors tave įžeidinėja (2)

Patyčios ir skaudūs žodžiai neaplenkia nė vienos iš mūsų. Kai kas su patyčiomis susiduria mokykloje, draugų būryje, yra atvejų, kai jauni žmonės patyčias patiria net namuose.

8 sakiniai, kurių geriau nesakyti vaikinui

Vaikinų yra įvairiausių - vieni jų yra kantrūs, kiti kiek greičiau užsiplieskia. Kaip bebūtų, yra 8 sakiniai, kurių iš merginos lūpų nenorėtų išgirsti net ir patys kantriausieji. Kokie tie sakiniai?

8 melai apie nekaltybę, kurios sužinojai iš filmų ir serialų

Juk žinai tas romantiškas (arba priešingai - visiškai nesėkmingas ar juoką keliančias) pirmojo karto scenas filmuose ar serialuose. Dažna panelė į jas taip įsijaučia, jog pradeda tapatinti su tikru gyvenimu...

Svarbūs žingsniai, kaip iš karto pritapti naujoje kompanijoje

Ko gero, visos mes esame susidūrusios su naujos kompanijos baime. Ar tai būtų nauja mokykla, universitetas, o gal naujas darbas - visuomet iš pradžių yra nejauku. Tad kaip tą nejaukumą nuslopinti? Yra keli būdai, kaip gali tai padaryti!

10 dalykų, kuriuos privalai padaryti prieš naujus mokslo metus

Besibaigiant vasarai ir prasidedant naujam sezonui, privalai suspėti padaryti bent kelis dalykus iš šio sąrašo! Pamatysi, įvykdžiusi bent vieną jų, galėsi džiaugtis sėkminga vasaros pabaiga...

Dešimt žingsnių, jog tavo metai būtų sėkmingi

Nors tavo gyvenimas - tavo tvirtovė ir vargu, ar galima įsakyti, kaip geriau tau gyventi, tačiau yra laiko patikrintų būdų, kaip padaryti, jog tavo metai būtų sėkmingi. Pradėk nuo dabar laikytis šių dešimties žingsnių plano ir pamatysi, jog greitai tau nusišypsos sėkmė.

5 protingos merginos patarimai, kaip tapti išmintingesne (3)

Artėjant rugsėjui kiekviena iš mūsų pamąstome ne tik apie tai, kokius naujus drabužių derinius rinksimės naujuoju mokslo sezonu. Susimąstome ir apie savo mokyklinius ar studijų pasiekimus.

Tavo gimimo dienos skaičius pasakys, kokia esi iš tikrųjų (5)

Tiki Zodiakais? Tuomet turėtum tikėti ir skaičių galia. Ypatingą galią turi skaičiai, kurie mena tavo gimimo datą. Ne veltui mėnesis, kuriuo gimei, turi didelę įtaką tavo asmenybei. O kaip yra su gimimo dienos data? Rask savo gimimo datos skaičių (jei 11 - skaityk 1 skaičiaus apibūdinimą, jei 31 - skaityk 3 ir 1 skaičiaus apibūdinimus). Sužinosi apie save!

10 dalykų apie meilę, kuriuos privalo žinoti kiekviena paauglė (7)

Meilė yra tai, ką kiekviena iš mūsų patiriame labai skirtingai. Vis dėlto egzistuoja dešimt tiesų, kurias privalai įsidėmėti, jei esi paauglė. Ar visas meilės pamokas išmokai?

Ką daryti, jei negali nustoti galvoti apie vaikiną (3)

Galvoji apie vaikiną dieną ir naktį? Kiek daug laiko prarandi... Paskaityk penkis punktus, kurie tau padės atitolinti nuo vaikino mintis arba priešingai - pritraukti jį ir pagaliau užmegzti romantišką ryšį.

Netikėčiausios priežastys, kodėl vaikinai PAVYDI (3)

Pavydas nėra gera jausmas. Jis graužia žmones iš vidaus ir paskatina daryti tokius dalykus, kurie griauna gėrį ir santarvę. O ko pavydi vaikinai? Pusiau juokais, pusiau rimtai - paskaityk, kaip anonimiškai į šį klausimą atsakė 7 vaikinai.

Dalykai, kuriuos daro visiems patinkančios merginos (4)

Kas yra mergina, kuri visiems patinka? Sakysite, tobulų nebūna, ir būsite teisios. Vis dėlto yra merginų, kurios traukia visų žmonių dėmesį ne savo išvaizda, tačiau stipriu charakteriu, mokėjimu pakovoti už save ir gebėjimu tinkamai komunikuoti.