„Man nepatinka bučiuotis su savo vaikinu“

 (35)
KLAUSIMAS: man patinka bučiuotis, tai – vienas mano mėgstamiausių užsiėmimų, bet aš turiu problemą. Mano vaikinas prastai bučiuojasi. Jis nėra beviltiškas, kad negalėčiau jo pakęsti, bet aš tikrai ilgiuosi tų dviejų valandų trukmės glamonėjimųsi, kokius patirdavau su savo buvusiais vaikinais.
„Man nepatinka bučiuotis su savo vaikinu“
© Corbis/Scanpix

Gal turite kokių pasiūlymų, ką galėčiau padaryti, kad jis geriau bučiuotųsi?

ATSAKYMAS: sudėtingas klausimas. Ar galima priversti ką nors pakeisti ar „patobulinti” tai, ką jie daro ir mano, kad daro seksualiai?

Duosiu tau du atsakymus į tavo klausimą – pirmas yra tiesioginis, antras – ne.

Tiesą tariant, jei nori patobulinti savo vaikino bučiavimosi techniką, gali pasakyti jam, kas tave neramina, tiesiai šviesiai. Tai gali būti gana nejauku, gali užgauti jo jausmus.

Jei nuspręsi eiti šiuo keliu, pagalvok, kaip norėtum, kad tau kažką panašaus pasakytų kitas žmogus.

Turėk omenyje, kad tavo ir tavo vaikino nuomonės apie bučinių karštumą gali skirtis. Būtinai jį drąsink ir sakyk, kad nieko blogo, kad jis taip bučiuojasi, tiesiog tu norėtum kitaip. neminėk, ką darydavo tavo buvęs vaikinas.

Aš primygtinai nesiūlau tau pasirinkti šio problemos sprendimo būdo, bet, tu gali būti atvira su savo vaikinu, net ir kalbėdama apie tokius dalykus.

Tu gali jį išmokyti bučiuotis geriau. Kitą kartą, kai glamonėsitės, perimk kontrolę. Tiesiogine prasme užsilipk „ant viršaus“ ir pradėk jam rodyti, kaip konkrečiai nori, kad jis tave bučiuotų, liestų.

Tau nereikia nieko sakyti, jis tai supras ir galbūt jam tai net patiks. Be to, tu gali paversti šią sekso pamoką erotišku žaidimu.

Taip pat tu gali imtis pasyvių-agresyvių veiksmų ir nusiųsti jam straipsnį apie tai, kaip reikia bučiuotis, bet aš taip nedaryčiau. Šis būdas truputį dvelkia šaltuku.

Manau, kad iš tavo klausimo galima suprasti, kad šią „netinkamo bučinio“ situaciją vertini kaip trintį jūsų seksualiniuose santykiuose. Yra kažkas, ko tu nori ir negauni. Tai reiškia, kad tu arba įsivaizduoji/fantazuoji apie idealius santykius arba prisimeni kadaise buvusius ir dabar lygini juos su savo dabartiniais santykiais.

Manau, kad verta atkreipti dėmesį į šią trintį ir patyrinėti ją nuodugniau.

Mano pirmasis klausimas tau būtų – ar bučiavimasis yra vienintelis dalykas, kuris tau nepatinka?

Ar, nepaisant bučiavimosi, apibūdintum save ir savo vaikiną kaip seksualiai vienas kitam tinkančius?

Ar gali apibūdinti, kas konkrečiai tau nepatinka jo bučiavime? Ar tau nepatinka bučiavimosi būdas? Ar energija, ryžtas, laikas ar tempas?

Pabandyk sau atsakyti į šiuos klausimus, o paskui paklausk savęs, ko tikiesi iš seksualinių santykių, ar manai, kad esi jiems pasiruošusi, ką darytum, jei lytiniai santykiai su šiuo vaikinu tave nuviltų, kaip kad nuvylė bučiniai...

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Protas ir jausmai

Nuspręsta: 7 merginos savybės, kurios atstumia vaikinus (2)

Neretai mąstydamos apie tai, kas atstumia vaikinus, pagalvojame vien tik apie išvaizdos niuansus. Pasirodo, tiesa slypi visai kitur, mat vaikinai įvardina ne išvaizdos ypatybes, bet asmenines charakterio savybes, kurios gali dar ir kaip atstumti.

6 ženklai, jog ir vaikinas atsako į tavo simpatiją

Tau jis patinka. Ne, patinka - per menkas žodis. Tu dėl jo tiesiog eini iš proto! Jei kažkam labai simpatizuoji, jau, ko gero, galvoji, ar ir jis tau simpatizuoja. Išsiaiškinam?

6 akivaizdūs ženklai, jog esi rimtai įsimylėjusi

Dažna mergina įsimylėjimo jausmą prilygina lyg sraidymui ant sparnų. Tačiau pasirodo, jog įsimylėjimo jausmas - kur kas žemiškesnis. Yra šeši ženklai, kurie tuoj pat įrodys, jog įsimylėjai nuo galvos iki pirštų galiukų.

Žymus Lietuvos irkluotojas Saulius Ritteris pataria: kaip nepasiduoti, kai niekas tavimi netiki? (FOTO)

Svajoji parašyti knygą, sugalvojai puikų verslo planą, o galbūt trokšti tapti Europos ar pasaulio irklavimo čempionu, tačiau tuo pat metu galvoji, jog laikas viską mesti, nes vienintelis tikintis tavo sėkme, tai žmogus, kurį matai veidrodyje? Nesijaudink, garantuoju, jog taip bus ne visą gyvenimą, o svarbiausia, ką šiuo metu turėtum daryti, tai tikėti savimi. Ir, žinoma, nesėdėti ant sofos, o dirbti, stengtis ir lieti prakaitą dėl to, ko taip stipriai trokšti. Taip darė aktorius Silvestras Stalonė, taip darė ir irkluotojas Saulius Ritteris.

Vaikinai sako: 5 dalykų geriau nedaryti (1)

Vaikinai šiandien atviri - sako viską, ką galvoja. Tad ko, vaikinų nuomone, merginos neturėtų daryti?

Pavargai laukti meilės? Būdai, kaip pagreitinti procesą (3)

Vis lauki, lauki ir lauki meilės, o ji niekaip neištinka? Tas vienintelis niekaip nepasirodo, ir tau atrodo, kad taip teks laukti iki gyvenimo pabaigos?

10 žinučių, kurias vaikinas norėtų gauti

Ar žinai, apie kokias žinutes slapčia svajoja vaikinai? O galbūt ir tu dažnai pagalvoji, ką nusiųsti vaikinui? Paskaityk!

6 įrodymai, kodėl gera kažką mylėti rudenį (1)

Turėti vaikiną ir mylėti jį gera bet kuriuo metų laiku, tačiau ruduo juk toks ypatingas - tiek daug bendros smagios veiklos ir puikaus laiko kartu! Įsitikink tuo paskaičiusi šešis punktus.

5 populiariausi pirmojo karto mitai, kuriuos privalai sulaužyti (3)

Mitų apie pirmąjį kartą sklando daug ir įvairių. Iš tiesų, kol pačios neįsitikiname, vargu, ar galime daug kalbėti apie su pirmuoju kartu susijusius potyrius. Dar blogiau - klausytis pirmojo karto įspūdžių iš draugių lūpų ir pradėti baimintis.

Tavo nagų forma atskleis tai, kas svarbu kiekvienai (FOTO) (1)

NEĮTIKĖTINA - pasirodo, tavo nagų forma visai nepasako vien to, kas tau yra gražu ir stilinga. Priešingai, ji net gali pasakyti, kokia tu esi santykiuose su vaikinais! O tu kokią formą mėgsti labiausiai?

Patirtis sako: vadovaukis 5 punktais ir sulauksi dėmesio

Vieni žmonės dėmesio vengia. Nedomina jų nei įžymybių gyvenimas, nei buvimas dėmesio centre, nei populiarumas. O štai kiti pripažįsta, jog būtų visai neprošal pasimaudyti dėmesio jūroje.

Tai netikėta: mėgstamas rudens drabužis atskleis nemažai apie tave (FOTO) (1)

Rudenį daugelis merginų stengiasi pasipuošti. Vis dėlto pagrindinės aprangos detalės išlieka panašios. Beveik garantuota, jog rudens sezonu esi tiesiog įsimylėjusi vieną iš šių drabužių ar batų. Rask savo rudens favoritus ir skaityk apie save!

9 įrodymai, kodėl gerai būti vienišai (5)

Visai neseniai aptarėmė įrodymus, kodėl gerai yra turėti vaikiną. Iš karto priduriame, jog visai nepalaikome vienos pusės ir manome, jog gera gyventi tiek vienišėms, tiek turinčioms poras. Šį kartą panagrinėkime, kodėl visgi yra gera būti vienišai?

7 įrodymai, kodėl gerai turėti vaikiną (12)

Gera būti ir vienišai, ir užimtai, tačiau šį kartą pasvarstykime, kodėl yra puiku turėti vaikiną. Štai septyni faktai, kuriuos tu, ko gero, galėtum ir papildyti!

Išsiaiškinta: 7 faktai, jog vaikinas gali palikti (1)

Kiekvieną dieną gyventi su skyrybų baime tikrai nėra pati geriausia situacija. Vis dėlto kartais įtarinėjimai gali būti net ir labai pagrįsti. Paskaityk, kas iš tiesų išduoda, jog vaikinas gali palikti!