Kaip pažinti vaikiną?

 (56)
Žinoma, atsakymas į šį klausimą – bendrauti. Tačiau kartais žinoti, ką daryti neužtenka. Bendrauti sunku, nedrąsu, nežinia, ko paklausti ir kaip… Be to dažnai mūsų pažintys su nuostabaus grožio ar charakterio žmonėmis prasideda internetu.
Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis

O ten slypi daugybė pavojų: patinkantys žmonės gali būti nenuoširdūs, gali apgauti, meluoti…

Kaip pažinti žmogų, jo charakterį, būdą, per porą valandų, išsiaiškinsi perskaičiusi straipsnį.

Pažink jį

Kai draugystė tik pradeda skleistis, kai pagrindinis dalykas, kuris tave traukia, tėra graži išvaizda, reikia žengti kelis taktinius žingsnius ir pradėti aiškintis, koks žmogus slypi už gražaus kūno kaukės.

Paklausinėk savo vaikino, kas jam sukelia apmaudą. Kokia jo mėgstamiausia spalva? Kokio maisto jis nekenčia? Ar jis gali tave aplošti žaidime „Monopolis“?

Čia pateikiami dar keli linksmi klausimai vaikinui, kurį nori pažinti geriau.

Remiantis jo atsakymais, susikursi gan visapusišką vaikino charakterio, bendravimo būdo vaizdą. Tada ir nuspręsk, ar jūs turite daug bendro, ar tau kilo dar daugiau klausimų, kuriuos jau nori užduoti per pasimatymą.

1. Kokia tavo mėgstamiausia spalva?

2. Koks mėgstamiausias stalo žaidimas?

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

3. Apibūdink save vienu žodžiu.

4. Apibūdink mane vienu žodžiu.

5. Ar eitum su manimi apsipirkti drabužių/batų?

6. Kita mergina įžeidžia tave mano akivaizdoje. Kaip tu pasielgtum tokioje situacijoje? Kaip elgtumeisi jei manęs nebūtų šalia?

7. Kokia tau gražiausia kūno dalis?

8. Kokia daina tau primena mane?

9. Kaip manai, ar mes buvome susitikę praėjusiame gyvenime?

10. kaip manai, kuo buvai praėjusiame gyvenime, ar reinkarnacija tiki?

11. Kokią knygą skaitai? Kas tau siužete labiausiai patinka?

12. Ar lankeisi užsienio knygų knygyne?

13. Kokia spalva tau primena vaikystę?

Kai draugystė įsiplieskia

Jeigu jūsų santykiai jau pažengė – puikus metas pradėti klausinėti vaikino „profesionalesnių“ klausimų. Pats laikas išsiaiškinti jo požiūrį į dalykus, kurie garantuoja rimtą draugystę.

Būk gudri: vaikinai retai į tiesius klausimus atsako aiškiai. Gudrauk – klausk dalykų, kurie įstums jį į kampą ir privers atskleisti savo užmojus ir požiūrį į rimtą draugystę. Gal net išsiaiškinsi, kiek ilgai draugausite ir kokie stiprūs jūsų santykiai.

Jei droviesi paklausti vaikino kompromituojančių klausimų, tai puikus būdas sukurti intymesnę jūsų bendravimo aplinką, nes toliau išvardijamos priežastys yra svarios:

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

Kai jisai galiausiai atsakys į tavo pateiktus klausimus, tu galėsi atsakyti sau pačiai ar jo jausmai tokie pat stiprūs ir kaip ir tavieji.

Tu neprivalai pradėti kalbėti apie ateitį (dažniausiai tai vaikinus išgąsdina). Geriau paklausk to netiesiogiai, kiek laiko truko jo buvusi draugystė su mergina? Ar jis ir jo buvusioji vis dar bendrauja?

Tu turi žinoti, kiek prieš tave jis turėjo partnerių (ir ar buvo naudojama apsauga), ar jis darėsi ŽIV testą, ir kiek kartų jis rizikavo susirgti ŽIV, mylėdamasis be apsaugos?

Kalbant apie tai, pasistenk atkreipti dėmesį, ar jautiesi komfortabiliai, būdama su šiuo žmogumi ir ar jums patinka diskutuoti „nepatogiomis“ temomis.

Jeigu jūs galite kalbėtis bet kokiomis temomis, net kai klausimai labai intymūs ar problemiški, vadinasi jūsų draugystė yra stipri.

Klausk jo:

1. Kada paskutinįjį kartą išsiskyrei su mergina?

2. Ar tu su savo buvusiąją vis dar bendrauji?

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

3. Kiek partnerių esi turėjęs? (Jeigu nenori sužinoti tikslaus skaičiaus, bet įsitikink, ar naudojosi apsaugos priemonėmis, ar darėsi ŽIV testą).

4. Ar kada nors rizikavai užsikrėsti ŽIV, nenaudodamas apsaugos priemonių?

5. Ar dareisi AIDS/ŽIV testus?

6. Ar galėtum pasidaryti jį dar kartą, prieš pradedant mūsų lytinius santykius?

Pasistenk nedaryti jokių skubotų išvadų – skirk dieną ar netgi kelias apmąstymams apie visus atsakytus klausimus.

Jeigu nori, paklausk dar kelių tave kankinančių klausimų. Galbūt jis buvo neištikimas savo buvusiajai merginai?

Sukurk bendrą istoriją iš visų atsakymų ir tik tada pradėk mąstyti ar jūsų draugystė gali tęstis ir kiek.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.

Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Protas ir jausmai

6 akivaizdūs ženklai, jog esi rimtai įsimylėjusi

Dažna mergina įsimylėjimo jausmą prilygina lyg sraidymui ant sparnų. Tačiau pasirodo, jog įsimylėjimo jausmas - kur kas žemiškesnis. Yra šeši ženklai, kurie tuoj pat įrodys, jog įsimylėjai nuo galvos iki pirštų galiukų.

Žymus Lietuvos irkluotojas Saulius Ritteris pataria: kaip nepasiduoti, kai niekas tavimi netiki? (FOTO)

Svajoji parašyti knygą, sugalvojai puikų verslo planą, o galbūt trokšti tapti Europos ar pasaulio irklavimo čempionu, tačiau tuo pat metu galvoji, jog laikas viską mesti, nes vienintelis tikintis tavo sėkme, tai žmogus, kurį matai veidrodyje? Nesijaudink, garantuoju, jog taip bus ne visą gyvenimą, o svarbiausia, ką šiuo metu turėtum daryti, tai tikėti savimi. Ir, žinoma, nesėdėti ant sofos, o dirbti, stengtis ir lieti prakaitą dėl to, ko taip stipriai trokšti. Taip darė aktorius Silvestras Stalonė, taip darė ir irkluotojas Saulius Ritteris.

Vaikinai sako: 5 dalykų geriau nedaryti (1)

Vaikinai šiandien atviri - sako viską, ką galvoja. Tad ko, vaikinų nuomone, merginos neturėtų daryti?

Pavargai laukti meilės? Būdai, kaip pagreitinti procesą (2)

Vis lauki, lauki ir lauki meilės, o ji niekaip neištinka? Tas vienintelis niekaip nepasirodo, ir tau atrodo, kad taip teks laukti iki gyvenimo pabaigos?

10 žinučių, kurias vaikinas norėtų gauti

Ar žinai, apie kokias žinutes slapčia svajoja vaikinai? O galbūt ir tu dažnai pagalvoji, ką nusiųsti vaikinui? Paskaityk!

6 įrodymai, kodėl gera kažką mylėti rudenį (1)

Turėti vaikiną ir mylėti jį gera bet kuriuo metų laiku, tačiau ruduo juk toks ypatingas - tiek daug bendros smagios veiklos ir puikaus laiko kartu! Įsitikink tuo paskaičiusi šešis punktus.

5 populiariausi pirmojo karto mitai, kuriuos privalai sulaužyti (3)

Mitų apie pirmąjį kartą sklando daug ir įvairių. Iš tiesų, kol pačios neįsitikiname, vargu, ar galime daug kalbėti apie su pirmuoju kartu susijusius potyrius. Dar blogiau - klausytis pirmojo karto įspūdžių iš draugių lūpų ir pradėti baimintis.

Tavo nagų forma atskleis tai, kas svarbu kiekvienai (FOTO) (1)

NEĮTIKĖTINA - pasirodo, tavo nagų forma visai nepasako vien to, kas tau yra gražu ir stilinga. Priešingai, ji net gali pasakyti, kokia tu esi santykiuose su vaikinais! O tu kokią formą mėgsti labiausiai?

Patirtis sako: vadovaukis 5 punktais ir sulauksi dėmesio

Vieni žmonės dėmesio vengia. Nedomina jų nei įžymybių gyvenimas, nei buvimas dėmesio centre, nei populiarumas. O štai kiti pripažįsta, jog būtų visai neprošal pasimaudyti dėmesio jūroje.

Tai netikėta: mėgstamas rudens drabužis atskleis nemažai apie tave (FOTO) (1)

Rudenį daugelis merginų stengiasi pasipuošti. Vis dėlto pagrindinės aprangos detalės išlieka panašios. Beveik garantuota, jog rudens sezonu esi tiesiog įsimylėjusi vieną iš šių drabužių ar batų. Rask savo rudens favoritus ir skaityk apie save!

9 įrodymai, kodėl gerai būti vienišai (5)

Visai neseniai aptarėmė įrodymus, kodėl gerai yra turėti vaikiną. Iš karto priduriame, jog visai nepalaikome vienos pusės ir manome, jog gera gyventi tiek vienišėms, tiek turinčioms poras. Šį kartą panagrinėkime, kodėl visgi yra gera būti vienišai?

7 įrodymai, kodėl gerai turėti vaikiną (12)

Gera būti ir vienišai, ir užimtai, tačiau šį kartą pasvarstykime, kodėl yra puiku turėti vaikiną. Štai septyni faktai, kuriuos tu, ko gero, galėtum ir papildyti!

Išsiaiškinta: 7 faktai, jog vaikinas gali palikti (1)

Kiekvieną dieną gyventi su skyrybų baime tikrai nėra pati geriausia situacija. Vis dėlto kartais įtarinėjimai gali būti net ir labai pagrįsti. Paskaityk, kas iš tiesų išduoda, jog vaikinas gali palikti!

Šalin depresiją arba 10 patarimų, kaip pamilti rudenį (2)

Rudenį dažniausiai lyja, vėjas taršo plaukus, o rytais sunku keltis, todėl daugelis ypač nemėgsta šio metų laiko. Jie keikiasi, nes tamsu bei šalta, pyksta, kad į spintą reikia grūsti visus trumpus šortus, niršta, kad iš gilių spintos skyrių reikia traukti megztinius su kaklu ir kepures, o svarbiausia, jie nepastebi čežančių auksinių lapų po kojomis, neužuodžia vėsaus ir obuoliais kvepiančio rudens kvapo ir kartais jie suserga rudenine depresija.

Mokslininkų patvirtinta: 6 faktai, jog jis amžinai tave mylės (5)

Bendrauji su vaikinu trumpą laiką, o gal jau senokai mezgate ryšį su mylimu žmogumi? Šie 6 faktai patvirtins, jog tas vaikinas, kuris yra šalia tavęs, vertas tavęs ir tavo laiko. Būk įsitikinusi, kad tai visiška tiesa, mat tai išsiaiškino patyrę mokslininkai!