Kaip pažinti vaikiną?

 (56)
Žinoma, atsakymas į šį klausimą – bendrauti. Tačiau kartais žinoti, ką daryti neužtenka. Bendrauti sunku, nedrąsu, nežinia, ko paklausti ir kaip… Be to dažnai mūsų pažintys su nuostabaus grožio ar charakterio žmonėmis prasideda internetu.
Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis

O ten slypi daugybė pavojų: patinkantys žmonės gali būti nenuoširdūs, gali apgauti, meluoti…

Kaip pažinti žmogų, jo charakterį, būdą, per porą valandų, išsiaiškinsi perskaičiusi straipsnį.

Pažink jį

Kai draugystė tik pradeda skleistis, kai pagrindinis dalykas, kuris tave traukia, tėra graži išvaizda, reikia žengti kelis taktinius žingsnius ir pradėti aiškintis, koks žmogus slypi už gražaus kūno kaukės.

Paklausinėk savo vaikino, kas jam sukelia apmaudą. Kokia jo mėgstamiausia spalva? Kokio maisto jis nekenčia? Ar jis gali tave aplošti žaidime „Monopolis“?

Čia pateikiami dar keli linksmi klausimai vaikinui, kurį nori pažinti geriau.

Remiantis jo atsakymais, susikursi gan visapusišką vaikino charakterio, bendravimo būdo vaizdą. Tada ir nuspręsk, ar jūs turite daug bendro, ar tau kilo dar daugiau klausimų, kuriuos jau nori užduoti per pasimatymą.

1. Kokia tavo mėgstamiausia spalva?

2. Koks mėgstamiausias stalo žaidimas?

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

3. Apibūdink save vienu žodžiu.

4. Apibūdink mane vienu žodžiu.

5. Ar eitum su manimi apsipirkti drabužių/batų?

6. Kita mergina įžeidžia tave mano akivaizdoje. Kaip tu pasielgtum tokioje situacijoje? Kaip elgtumeisi jei manęs nebūtų šalia?

7. Kokia tau gražiausia kūno dalis?

8. Kokia daina tau primena mane?

9. Kaip manai, ar mes buvome susitikę praėjusiame gyvenime?

10. kaip manai, kuo buvai praėjusiame gyvenime, ar reinkarnacija tiki?

11. Kokią knygą skaitai? Kas tau siužete labiausiai patinka?

12. Ar lankeisi užsienio knygų knygyne?

13. Kokia spalva tau primena vaikystę?

Kai draugystė įsiplieskia

Jeigu jūsų santykiai jau pažengė – puikus metas pradėti klausinėti vaikino „profesionalesnių“ klausimų. Pats laikas išsiaiškinti jo požiūrį į dalykus, kurie garantuoja rimtą draugystę.

Būk gudri: vaikinai retai į tiesius klausimus atsako aiškiai. Gudrauk – klausk dalykų, kurie įstums jį į kampą ir privers atskleisti savo užmojus ir požiūrį į rimtą draugystę. Gal net išsiaiškinsi, kiek ilgai draugausite ir kokie stiprūs jūsų santykiai.

Jei droviesi paklausti vaikino kompromituojančių klausimų, tai puikus būdas sukurti intymesnę jūsų bendravimo aplinką, nes toliau išvardijamos priežastys yra svarios:

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

Kai jisai galiausiai atsakys į tavo pateiktus klausimus, tu galėsi atsakyti sau pačiai ar jo jausmai tokie pat stiprūs ir kaip ir tavieji.

Tu neprivalai pradėti kalbėti apie ateitį (dažniausiai tai vaikinus išgąsdina). Geriau paklausk to netiesiogiai, kiek laiko truko jo buvusi draugystė su mergina? Ar jis ir jo buvusioji vis dar bendrauja?

Tu turi žinoti, kiek prieš tave jis turėjo partnerių (ir ar buvo naudojama apsauga), ar jis darėsi ŽIV testą, ir kiek kartų jis rizikavo susirgti ŽIV, mylėdamasis be apsaugos?

Kalbant apie tai, pasistenk atkreipti dėmesį, ar jautiesi komfortabiliai, būdama su šiuo žmogumi ir ar jums patinka diskutuoti „nepatogiomis“ temomis.

Jeigu jūs galite kalbėtis bet kokiomis temomis, net kai klausimai labai intymūs ar problemiški, vadinasi jūsų draugystė yra stipri.

Klausk jo:

1. Kada paskutinįjį kartą išsiskyrei su mergina?

2. Ar tu su savo buvusiąją vis dar bendrauji?

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

3. Kiek partnerių esi turėjęs? (Jeigu nenori sužinoti tikslaus skaičiaus, bet įsitikink, ar naudojosi apsaugos priemonėmis, ar darėsi ŽIV testą).

4. Ar kada nors rizikavai užsikrėsti ŽIV, nenaudodamas apsaugos priemonių?

5. Ar dareisi AIDS/ŽIV testus?

6. Ar galėtum pasidaryti jį dar kartą, prieš pradedant mūsų lytinius santykius?

Pasistenk nedaryti jokių skubotų išvadų – skirk dieną ar netgi kelias apmąstymams apie visus atsakytus klausimus.

Jeigu nori, paklausk dar kelių tave kankinančių klausimų. Galbūt jis buvo neištikimas savo buvusiajai merginai?

Sukurk bendrą istoriją iš visų atsakymų ir tik tada pradėk mąstyti ar jūsų draugystė gali tęstis ir kiek.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.

Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Protas ir jausmai

5 merginos išvaizdos elementai, kurie džiugina vaikinus

Jei manai, jog vaikinus džiugina vien įspūdinga panelių išvaizda, klysti. Daug svarbiau vaikinams yra tai, kas su gražiu makiažu ar aukštakulniais nėra susiję. Tad kas džiugina vaikinų akis, pirmą kartą pamačius panelę?

Tavo asmenybė: profilio nuotrauka gali daug ką pasakyti apie tave (3)

Socialiniai tinklai šiuo metu yra taip smarkiai paveikę mūsų asmeninius gyvenimus, jog iš mūsų profilių galima nesunkiai atspėti, kokios esame. Ypač daug gali išduoti mūsų pasirinkta profilio nuotrauka. Juk keldamos nuotrauką į socialinį tinklą dažnai nesusimąstome, ką ji signalizuoja kitiems?

vaikino žinutė online reiškia iš tikrųjų?

Jei domiesi virtualiuoju pasauliu, ko gero, esi aktyvi „Snapchat“ programėlės naudotoja. O jei dar turi simpatiją, be abejonės daliniesi su juo savo kasdienybe, siųsdama jam nuotraukas su prierašais.

5 požymiai, jog tau būtinai reikia vaikino (3)

Gal apie tai akivaizdžiai negalvoji, tačiau tavo elgesys kalba pats už save. Egzistuoja penki pagrindiniai požymiai, kurie rodo, jog tau būtinai reikia vaikino!

Tai rimta. 8 ženklai, jog vaikinas nevertas tavęs

Tikriausiai esi mačiusi filmą „Jis - ne tau“. Filme puikiai atsispindi vaikinų ir merginų skirtumai, minčių nesutapimai ir kitos su santykiais susijusios peripetijos. Lygiai taip pat viskas vyksta ir gyvenime...

6 dalykai, kuriems vaikinai negali atsispirti (2)

Yra dalykų, kuriems vaikinai tiesiog negali atsispirti. Ne, tai ne vien gardus maistas ar automobiliai. Tai mes, panelės, savo elgesiu vedame juos iš proto.

Vaikinai atsako į tai, kas labiausiai Lietuvos merginas domina „Google“ paieškoje (1)

„Google“ žino viską. Ypač daug ji nusimano apie tai, kas mus domina santykiuose su vaikinais. Kaip gi kitaip - juk beveik visų Lietuvos „Google“ paieškos sistemoje surinktų klausimų „kodėl vaikinai...“ pabaigos yra susijusios su santykiais.

5 žinutės, kurias kiekvienas vaikinas norėtų gauti (6)

Yra 5 žinutės, kurias kiekvienas be išimties vaikinas trokšta gauti iš merginos. Pasisemk idėjų. Tik patarimas - nesiųsk panašaus turinio žinučių visų paeiliui. Juk gero privalo būti po kąsnelį!

Išsiskirk su vaikinu. LENGVIAUSI žingsniai tai padaryti (2)

Pasakyti vaikinui, jog viskas baigta nėra itin lengva. Ypač jei žinai, kad po išsiskyrimo skaudės ir tau, ir jam. Tad kaip tinkamai pasiruošti, jog išsiskyrimas su vaikinu būtų kuo lengvesnis?

5 panelių išvaizdos trūkumai, kurie traukia vaikinus (10)

Tai, dėl ko mes, panelės, kompleksuojame, vaikinų akimis gali būti visai žavinga. Kokie yra panelių išvaizdos trūkumai, kuriuos vaikinai laiko mielais?

Tavo mėgstamiausia spalva. Ką ji sako apie tave? (6)

Spalvų gama nemažai pasako apie tavo asmenybę. Vis dar manai, jog rausvą spalvą dievinančios panelės yra pamaivos, o garbinančios juodą - uždaros asmenybės? Pakeisi savo nuomonę, paskaičiusi spalvų aprašymus pagal asmenybę.

Vaikinų tipai, kurie yra linkę skaudinti

Atsargiai! Bendraujat su vaikinais galvos pamesti nepatartina. Štai 5 vaikinų tipai, kurie laikui bėgant gali palikti skaudžią žymę tavo gyvenime...

Atskleista, kaip vaikinas vilioja paneles: priverčia susimąstyti (20)

Labas, mano vardas Tomas. Esu turėjęs gana nemažai panelių, todėl man atrodo, jog visai gerai išmanau merginų viliojimo techniką. Draugai sako, jog esu mergišius, nes vos pradėjęs santykius puolu į kitus.

5 merginų įsitikinimai, kurių vaikinai netoleruoja (3)

„Už mus gražias ir juos raguotus“ , - kikendamos sako panelės. Dėl mūsų grožio nesiginčysime, tačiau tai, jog ne vien vaikinai rodo ragus, irgi tiesa. Mes kartais taip pat turime tokių tvirtų įsitikinimų, kurie vaikinus šiek tiek erzina. Kokie gi jie?

Kaip tu bendrauji? Pasakys tavo charakterio tipas

Charakterio tipas gali labai daug ką pasakyti ne vien apie tavo asmenybę. Taip pat charakterio tipas lemia, kaip tu bendrauji su kitais žmonėmis. Smalsu sužinoti kažką naujo?