Kaip pažinti vaikiną?

 (56)
Žinoma, atsakymas į šį klausimą – bendrauti. Tačiau kartais žinoti, ką daryti neužtenka. Bendrauti sunku, nedrąsu, nežinia, ko paklausti ir kaip… Be to dažnai mūsų pažintys su nuostabaus grožio ar charakterio žmonėmis prasideda internetu.
Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis

O ten slypi daugybė pavojų: patinkantys žmonės gali būti nenuoširdūs, gali apgauti, meluoti…

Kaip pažinti žmogų, jo charakterį, būdą, per porą valandų, išsiaiškinsi perskaičiusi straipsnį.

Pažink jį

Kai draugystė tik pradeda skleistis, kai pagrindinis dalykas, kuris tave traukia, tėra graži išvaizda, reikia žengti kelis taktinius žingsnius ir pradėti aiškintis, koks žmogus slypi už gražaus kūno kaukės.

Paklausinėk savo vaikino, kas jam sukelia apmaudą. Kokia jo mėgstamiausia spalva? Kokio maisto jis nekenčia? Ar jis gali tave aplošti žaidime „Monopolis“?

Čia pateikiami dar keli linksmi klausimai vaikinui, kurį nori pažinti geriau.

Remiantis jo atsakymais, susikursi gan visapusišką vaikino charakterio, bendravimo būdo vaizdą. Tada ir nuspręsk, ar jūs turite daug bendro, ar tau kilo dar daugiau klausimų, kuriuos jau nori užduoti per pasimatymą.

1. Kokia tavo mėgstamiausia spalva?

2. Koks mėgstamiausias stalo žaidimas?

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

3. Apibūdink save vienu žodžiu.

4. Apibūdink mane vienu žodžiu.

5. Ar eitum su manimi apsipirkti drabužių/batų?

6. Kita mergina įžeidžia tave mano akivaizdoje. Kaip tu pasielgtum tokioje situacijoje? Kaip elgtumeisi jei manęs nebūtų šalia?

7. Kokia tau gražiausia kūno dalis?

8. Kokia daina tau primena mane?

9. Kaip manai, ar mes buvome susitikę praėjusiame gyvenime?

10. kaip manai, kuo buvai praėjusiame gyvenime, ar reinkarnacija tiki?

11. Kokią knygą skaitai? Kas tau siužete labiausiai patinka?

12. Ar lankeisi užsienio knygų knygyne?

13. Kokia spalva tau primena vaikystę?

Kai draugystė įsiplieskia

Jeigu jūsų santykiai jau pažengė – puikus metas pradėti klausinėti vaikino „profesionalesnių“ klausimų. Pats laikas išsiaiškinti jo požiūrį į dalykus, kurie garantuoja rimtą draugystę.

Būk gudri: vaikinai retai į tiesius klausimus atsako aiškiai. Gudrauk – klausk dalykų, kurie įstums jį į kampą ir privers atskleisti savo užmojus ir požiūrį į rimtą draugystę. Gal net išsiaiškinsi, kiek ilgai draugausite ir kokie stiprūs jūsų santykiai.

Jei droviesi paklausti vaikino kompromituojančių klausimų, tai puikus būdas sukurti intymesnę jūsų bendravimo aplinką, nes toliau išvardijamos priežastys yra svarios:

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

Kai jisai galiausiai atsakys į tavo pateiktus klausimus, tu galėsi atsakyti sau pačiai ar jo jausmai tokie pat stiprūs ir kaip ir tavieji.

Tu neprivalai pradėti kalbėti apie ateitį (dažniausiai tai vaikinus išgąsdina). Geriau paklausk to netiesiogiai, kiek laiko truko jo buvusi draugystė su mergina? Ar jis ir jo buvusioji vis dar bendrauja?

Tu turi žinoti, kiek prieš tave jis turėjo partnerių (ir ar buvo naudojama apsauga), ar jis darėsi ŽIV testą, ir kiek kartų jis rizikavo susirgti ŽIV, mylėdamasis be apsaugos?

Kalbant apie tai, pasistenk atkreipti dėmesį, ar jautiesi komfortabiliai, būdama su šiuo žmogumi ir ar jums patinka diskutuoti „nepatogiomis“ temomis.

Jeigu jūs galite kalbėtis bet kokiomis temomis, net kai klausimai labai intymūs ar problemiški, vadinasi jūsų draugystė yra stipri.

Klausk jo:

1. Kada paskutinįjį kartą išsiskyrei su mergina?

2. Ar tu su savo buvusiąją vis dar bendrauji?

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

3. Kiek partnerių esi turėjęs? (Jeigu nenori sužinoti tikslaus skaičiaus, bet įsitikink, ar naudojosi apsaugos priemonėmis, ar darėsi ŽIV testą).

4. Ar kada nors rizikavai užsikrėsti ŽIV, nenaudodamas apsaugos priemonių?

5. Ar dareisi AIDS/ŽIV testus?

6. Ar galėtum pasidaryti jį dar kartą, prieš pradedant mūsų lytinius santykius?

Pasistenk nedaryti jokių skubotų išvadų – skirk dieną ar netgi kelias apmąstymams apie visus atsakytus klausimus.

Jeigu nori, paklausk dar kelių tave kankinančių klausimų. Galbūt jis buvo neištikimas savo buvusiajai merginai?

Sukurk bendrą istoriją iš visų atsakymų ir tik tada pradėk mąstyti ar jūsų draugystė gali tęstis ir kiek.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.

Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Protas ir jausmai

10 dalykų, kuriuos privalai prisižadėti sau šį rudenį (1)

Ar jau matei ant gatvės nukritusius medžių lapus? Apsidairyk, ateina ruduo... O su juo - daugybę naujų potyrių ir įsimintinų akimirkų. Ką šį rudenį turėtų sau prisižadėti kiekviena panelė?

10 dalykų, kuriuos turi žinoti kiekviena dvidešimtmetė (4)

Nesvarbu, ar tau dar tik šviečiasi dvidešimtojo gimtadienio šventė, o gal ji jau praeityje - šiuos 10 dalykų privalo įsiminti kiekviena panelė. Paskaityk... Ar žinojai visas tiesas?

5 patarimai, ką turėtum daryti, jei kas nors tave įžeidinėja (2)

Patyčios ir skaudūs žodžiai neaplenkia nė vienos iš mūsų. Kai kas su patyčiomis susiduria mokykloje, draugų būryje, yra atvejų, kai jauni žmonės patyčias patiria net namuose.

8 sakiniai, kurių geriau nesakyti vaikinui

Vaikinų yra įvairiausių - vieni jų yra kantrūs, kiti kiek greičiau užsiplieskia. Kaip bebūtų, yra 8 sakiniai, kurių iš merginos lūpų nenorėtų išgirsti net ir patys kantriausieji. Kokie tie sakiniai?

8 melai apie nekaltybę, kurios sužinojai iš filmų ir serialų

Juk žinai tas romantiškas (arba priešingai - visiškai nesėkmingas ar juoką keliančias) pirmojo karto scenas filmuose ar serialuose. Dažna panelė į jas taip įsijaučia, jog pradeda tapatinti su tikru gyvenimu...

Svarbūs žingsniai, kaip iš karto pritapti naujoje kompanijoje

Ko gero, visos mes esame susidūrusios su naujos kompanijos baime. Ar tai būtų nauja mokykla, universitetas, o gal naujas darbas - visuomet iš pradžių yra nejauku. Tad kaip tą nejaukumą nuslopinti? Yra keli būdai, kaip gali tai padaryti!

10 dalykų, kuriuos privalai padaryti prieš naujus mokslo metus

Besibaigiant vasarai ir prasidedant naujam sezonui, privalai suspėti padaryti bent kelis dalykus iš šio sąrašo! Pamatysi, įvykdžiusi bent vieną jų, galėsi džiaugtis sėkminga vasaros pabaiga...

Dešimt žingsnių, jog tavo metai būtų sėkmingi

Nors tavo gyvenimas - tavo tvirtovė ir vargu, ar galima įsakyti, kaip geriau tau gyventi, tačiau yra laiko patikrintų būdų, kaip padaryti, jog tavo metai būtų sėkmingi. Pradėk nuo dabar laikytis šių dešimties žingsnių plano ir pamatysi, jog greitai tau nusišypsos sėkmė.

5 protingos merginos patarimai, kaip tapti išmintingesne (3)

Artėjant rugsėjui kiekviena iš mūsų pamąstome ne tik apie tai, kokius naujus drabužių derinius rinksimės naujuoju mokslo sezonu. Susimąstome ir apie savo mokyklinius ar studijų pasiekimus.

Tavo gimimo dienos skaičius pasakys, kokia esi iš tikrųjų (5)

Tiki Zodiakais? Tuomet turėtum tikėti ir skaičių galia. Ypatingą galią turi skaičiai, kurie mena tavo gimimo datą. Ne veltui mėnesis, kuriuo gimei, turi didelę įtaką tavo asmenybei. O kaip yra su gimimo dienos data? Rask savo gimimo datos skaičių (jei 11 - skaityk 1 skaičiaus apibūdinimą, jei 31 - skaityk 3 ir 1 skaičiaus apibūdinimus). Sužinosi apie save!

10 dalykų apie meilę, kuriuos privalo žinoti kiekviena paauglė (7)

Meilė yra tai, ką kiekviena iš mūsų patiriame labai skirtingai. Vis dėlto egzistuoja dešimt tiesų, kurias privalai įsidėmėti, jei esi paauglė. Ar visas meilės pamokas išmokai?

Ką daryti, jei negali nustoti galvoti apie vaikiną (2)

Galvoji apie vaikiną dieną ir naktį? Kiek daug laiko prarandi... Paskaityk penkis punktus, kurie tau padės atitolinti nuo vaikino mintis arba priešingai - pritraukti jį ir pagaliau užmegzti romantišką ryšį.

Netikėčiausios priežastys, kodėl vaikinai PAVYDI (3)

Pavydas nėra gera jausmas. Jis graužia žmones iš vidaus ir paskatina daryti tokius dalykus, kurie griauna gėrį ir santarvę. O ko pavydi vaikinai? Pusiau juokais, pusiau rimtai - paskaityk, kaip anonimiškai į šį klausimą atsakė 7 vaikinai.

Dalykai, kuriuos daro visiems patinkančios merginos (4)

Kas yra mergina, kuri visiems patinka? Sakysite, tobulų nebūna, ir būsite teisios. Vis dėlto yra merginų, kurios traukia visų žmonių dėmesį ne savo išvaizda, tačiau stipriu charakteriu, mokėjimu pakovoti už save ir gebėjimu tinkamai komunikuoti.

5 priežastys, kodėl esi vieniša (4)

Neturi vaikino? Galimas variantas, jog dėl to labai liūdi. O gali būti, jog vaikinas tau visai nereikalingas. Juk ir be jo smagiai gyveni ir puikiai leidi laiką!