Kaip pažinti vaikiną?

 (56)
Žinoma, atsakymas į šį klausimą – bendrauti. Tačiau kartais žinoti, ką daryti neužtenka. Bendrauti sunku, nedrąsu, nežinia, ko paklausti ir kaip… Be to dažnai mūsų pažintys su nuostabaus grožio ar charakterio žmonėmis prasideda internetu.
Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis

O ten slypi daugybė pavojų: patinkantys žmonės gali būti nenuoširdūs, gali apgauti, meluoti…

Kaip pažinti žmogų, jo charakterį, būdą, per porą valandų, išsiaiškinsi perskaičiusi straipsnį.

Pažink jį

Kai draugystė tik pradeda skleistis, kai pagrindinis dalykas, kuris tave traukia, tėra graži išvaizda, reikia žengti kelis taktinius žingsnius ir pradėti aiškintis, koks žmogus slypi už gražaus kūno kaukės.

Paklausinėk savo vaikino, kas jam sukelia apmaudą. Kokia jo mėgstamiausia spalva? Kokio maisto jis nekenčia? Ar jis gali tave aplošti žaidime „Monopolis“?

Čia pateikiami dar keli linksmi klausimai vaikinui, kurį nori pažinti geriau.

Remiantis jo atsakymais, susikursi gan visapusišką vaikino charakterio, bendravimo būdo vaizdą. Tada ir nuspręsk, ar jūs turite daug bendro, ar tau kilo dar daugiau klausimų, kuriuos jau nori užduoti per pasimatymą.

1. Kokia tavo mėgstamiausia spalva?

2. Koks mėgstamiausias stalo žaidimas?

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

3. Apibūdink save vienu žodžiu.

4. Apibūdink mane vienu žodžiu.

5. Ar eitum su manimi apsipirkti drabužių/batų?

6. Kita mergina įžeidžia tave mano akivaizdoje. Kaip tu pasielgtum tokioje situacijoje? Kaip elgtumeisi jei manęs nebūtų šalia?

7. Kokia tau gražiausia kūno dalis?

8. Kokia daina tau primena mane?

9. Kaip manai, ar mes buvome susitikę praėjusiame gyvenime?

10. kaip manai, kuo buvai praėjusiame gyvenime, ar reinkarnacija tiki?

11. Kokią knygą skaitai? Kas tau siužete labiausiai patinka?

12. Ar lankeisi užsienio knygų knygyne?

13. Kokia spalva tau primena vaikystę?

Kai draugystė įsiplieskia

Jeigu jūsų santykiai jau pažengė – puikus metas pradėti klausinėti vaikino „profesionalesnių“ klausimų. Pats laikas išsiaiškinti jo požiūrį į dalykus, kurie garantuoja rimtą draugystę.

Būk gudri: vaikinai retai į tiesius klausimus atsako aiškiai. Gudrauk – klausk dalykų, kurie įstums jį į kampą ir privers atskleisti savo užmojus ir požiūrį į rimtą draugystę. Gal net išsiaiškinsi, kiek ilgai draugausite ir kokie stiprūs jūsų santykiai.

Jei droviesi paklausti vaikino kompromituojančių klausimų, tai puikus būdas sukurti intymesnę jūsų bendravimo aplinką, nes toliau išvardijamos priežastys yra svarios:

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

Kai jisai galiausiai atsakys į tavo pateiktus klausimus, tu galėsi atsakyti sau pačiai ar jo jausmai tokie pat stiprūs ir kaip ir tavieji.

Tu neprivalai pradėti kalbėti apie ateitį (dažniausiai tai vaikinus išgąsdina). Geriau paklausk to netiesiogiai, kiek laiko truko jo buvusi draugystė su mergina? Ar jis ir jo buvusioji vis dar bendrauja?

Tu turi žinoti, kiek prieš tave jis turėjo partnerių (ir ar buvo naudojama apsauga), ar jis darėsi ŽIV testą, ir kiek kartų jis rizikavo susirgti ŽIV, mylėdamasis be apsaugos?

Kalbant apie tai, pasistenk atkreipti dėmesį, ar jautiesi komfortabiliai, būdama su šiuo žmogumi ir ar jums patinka diskutuoti „nepatogiomis“ temomis.

Jeigu jūs galite kalbėtis bet kokiomis temomis, net kai klausimai labai intymūs ar problemiški, vadinasi jūsų draugystė yra stipri.

Klausk jo:

1. Kada paskutinįjį kartą išsiskyrei su mergina?

2. Ar tu su savo buvusiąją vis dar bendrauji?

Kaip pažinti vaikiną?
© Corbis/Scanpix

3. Kiek partnerių esi turėjęs? (Jeigu nenori sužinoti tikslaus skaičiaus, bet įsitikink, ar naudojosi apsaugos priemonėmis, ar darėsi ŽIV testą).

4. Ar kada nors rizikavai užsikrėsti ŽIV, nenaudodamas apsaugos priemonių?

5. Ar dareisi AIDS/ŽIV testus?

6. Ar galėtum pasidaryti jį dar kartą, prieš pradedant mūsų lytinius santykius?

Pasistenk nedaryti jokių skubotų išvadų – skirk dieną ar netgi kelias apmąstymams apie visus atsakytus klausimus.

Jeigu nori, paklausk dar kelių tave kankinančių klausimų. Galbūt jis buvo neištikimas savo buvusiajai merginai?

Sukurk bendrą istoriją iš visų atsakymų ir tik tada pradėk mąstyti ar jūsų draugystė gali tęstis ir kiek.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.

Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Protas ir jausmai

Šneka 7 vaikinai: kalbant apie merginas, netoleruočiau...

Apklausėme septynis vaikinus ir pabandėme išsiaiškinti, ko, kalbant apie merginų išvaizdą ar elgesį, vaikinai negali toleruoti. Paskaityk - gal viskas bus žinoma, o gal kažkas ir nustebins?

Nepatikėsi, ką apie tave atskleis tai, kokiu sezonu gimei (FOTO) (3)

Puikiai žinai, kokiu sezonu gimei - ar tai buvo kaitri vasara, ar gūdi žiema. Lygiai taip pat, kaip mūsų gimimo data nusako mums būdingus bendrus bruožus, taip pat ir metų sezonas pasako, kokie asmenybės bruožai mums būdingi.

Akys atspindi tai, koks yra tavo meilės pasaulis (FOTO)

Akys - sielos veidrodis, kuris atsipindi ne tik tavo asmenines savybes, bet ir gebėjimą mylėti ir būti mylimai.

Ką rinktis: meilę ar karjerą?

Įsivaizduok, baigusi dvylika klasių, gali daryti beveik viską, ką tik nori: rinktis mokslus, apie kuriuos svajojai visą paauglystę, susirasti naujų draugų, aplankyti dar neregėtas šalis ir patirti jaudinantį bei kitokį gyvenimą. Tokį, kuriame mama neliepia grįžti namo dešimtą valandą vakaro, o tėtis kreivai nežiūri į tavo kavalierių. Tačiau ateities laukimo džiaugsmą gali aptemdyti mylimasis, kuris neketina stoti į universitetą arba nori mokytis kitame mieste, o gal net kitoje šalyje. Ką tada daryti?

4 priežastys, kodėl gera būti vienai

Kodėl gera būti vienai, bet nevienišai? Mes žinome keturias priežastis.

Ką vaikinas sako, kai jam rūpi

Keturi dažniausiai kartojami sakiniai iš vaikino, kuriam labai rūpi...

7 ženklai, rodantys, jog vaikinas tavęs pasiilgo

Vis mąstai, ar vaikinas tavęs pasiilgo? Mes žinome net septynis ženklus, kurie aiškiai išduoda, kad vaikinas tavęs ilgisi. Paskaityk!

Tavo likimą atskleis... tai, ką mėgsti piešti (FOTO) (2)

Visi turi savo firminį piešinėlį, kurį dažniausiai piešia paraštėse. Koks yra tavasis? Žinok, jog tavo dažniausiai piešiamas piešinys gali labai daug ką pasakyti apie tavo lemtį, asmenybę bei santykį su kitais žmonėmis!

Tai akivaizdu: 5 ženklai, jog jis tave dievina

Yra penki ženklai, kurie iš karto nusakys vaikino simpatiją tau. Perskaičiusi juos suprasi, kaip atskirti, jog vaikinas tave dievina!

4 dalykai, kurie išduos, ar turi magiškų galių (7)

Kas išduoda, jog turi neįprastų ir magiškų galių? Pasirodo, labai lengva atskirti, turi jų ar ne. Įsiklausyk į save ir atidžiai paanalizuok - štai keturi pagrindiniai magiškas galias išduodantys dalykai.

5 savybės, kurias turi savimi pasitikinčios merginos (4)

Nepasitiki savimi? Dažnai jautiesi tarsi įspausta į kampą? Nedrąsiai reiški mintis? Paskaityk, kokiomis savybėmis pasižymi savimi pasitikinčios merginos. Galbūt jos tave įkvėps?

6 požymiai, kurie signalizuoja, jog trauki žmones (2)

Ar žinai, kokie požymiai išduoda, jog trauki žmonės? Ir šį kartą mes visai ne apie vaikinus. Šie šeši požymiai išduos, kada aplinkiniai rodo tau akivaizdžius tu man patinki ženklus.

5 merginų savybės, kurių vaikinai negali pamiršti

Yra penkios merginų savybės, kurios vaikinams taip įstringa, jog šie dar ilgai negali jų pamiršti. Smalsu, kas tai per savybės?

Nekaltybė: 4 priežastys, kodėl verta ją saugoti (5)

Šiais laikais nemažai diskutuojama apie nekaltybės praradimą. Vieniems nekaltybė - kruopščiai saugomas ir niekur neskubinamas įvykis, o štai kitiems rūpi nekaltybės kuo greičiau atsikratyti.

Laiko planavimo pradžiamokslis (pataria Neringa Rekašiūtė ir Joringis Šatas)

Žaviuosi žmonėmis, kurie dirba po kelis darbus ir nepaisant to visada atrodo pasitempę. Tų žmonių bei jų šypsenų pilna visur ir, atrodo, jog jų paroje yra daugiau nei 24 valandos, bet kaip rašytojas H. Jackson Brown kartą pasakė: „Nesakyk, jog tau trūksta laiko. Tu turi tiek pat valandų per dieną, kiek ir Helen Keller, Mikelandželas, Motina Teresa, Leonardas da Vinčis, Tomas Džefersonas ir Albertas Einšteinas.“ Taigi ir tu, ir aš, ir tie žmonės, kuriais mes žavimės turi tiek pat laiko. Tai reiškia, kad mes galime viską! Bet kodėl vieni griauna kalnus, o kiti šiaip ne taip prabunda dešimtą ryto ir pavėlavę bėga į darbą ar paskaitas?