Tavo gimimo mėnuo atvers akis, dėl ko kartais labai erzini

Kad ir kaip save mylime ir gerbiame, turime pripažinti - idealių nėra. Mes taip pat turime tokių asmeninių savybių, kurios erzina aplinkinius. Ieškok savo gimimo mėnesio ir sužinok, kokia tavo asmeninė savybė labiausiai erzina.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

SAUSIS. Manai, jog pasaulis sukasi vien apie tave, todėl dažnai pasiduodi malonumams bei prie gero neprivedantiems poelgiams. Taip yra todėl, jog esi įsitikinusi, jog tavo pačios gyvenimas svarbus tik tau. Ką daryti? O kaip tavo draugai, tėvai, vaikinas? Privalai pagalvoti apie kitus, nes jiems taip pat rūpi.

VASARIS. Dažnai negebi būti atjaučianti ir švelni - taip yra todėl, jog tau stinga šilumos jausmo. Tau svarbu tavo pačios įvaizdis kitų akyse, todėl jokiais būdais nenori jo sugriauti. Deja, dažnai dėl to kenčia tavo asmeniniai santykiai. Ką daryti? Išmok mylėti ne tik kitus, bet ir save. Tau stinga meilės sau, todėl pamilusi save pastebėti, jog tau dėmesį pradeda rodyti ir kiti žmonės.

KOVAS. Tau būdingi karštakošiškumo priepuoliai, kurie nei tau, nei kitiems nesuteikia jokios naudos. Taip gali prarasti visus geriausius savo draugus ar vaikiną - nemanyk, jog jie toleruos tokius tavo pykčio priepuolius. Ką daryti? Atėjus pykčio bangai bandyk nusiraminti - veikia ir skaičiavimas mintyse, ir gilesnis kvėpavimas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją