Staigmena ar ne? Šiais 3 mėnesiais gimusios jau šiais metais gali susilaukti vaikelio

 (1)
Praėjusiais metais nuskambėjusi žinia apie netikėtą tariamą socialinių tinklų deivės Kylie Jenner (20 m.) nėštumą mus paskatino pasidomėti prognozėmis, kuriais mėnesiais gimusios merginos turi šansą jau šiais metais tapti jaunosiomis mamytėmis.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įspėjame, kai kurios tai gali palaikyti visišku pramanu, mat kol kas horizonte nematyti partnerio bei potencialaus tėvelio. Visgi išskirtais mėnesiais gimusios šių metų pradžioje arba viduryje gali susipažinti su kai kuo, kas pakeis jų likimą amžiams. Žinoma, aklai tikėti prognozėmis nevalia, tačiau paskaityti tikrai bus įdomu!

BALANDIS. Balandį gimusios to tikrai nesitikėjo... Juk jos - iš prigimties linksmybes, laisvę ir keliones dievinančios asmenybės, kurios dažniausiai yra linkusios svarstyti apie vėlyvą šeimos sukūrimo variantą. Nors tai veržlios, energingos asmenybės, kurios bus puikios mamos, nes pasižymi šaltais nervais, jų netolimos ateities vizijose šeimos sukūrimo nėra. Nejuokaujame, bet gali būti, jog šiais metais jas tiesiog priblokš žinia apie gyvą staigmenėlę. Jei tai nebus mylimas žmogus, yra didelė tikimybė, jog tai bus tas, su kuriuo nesies rimti santykiai arba jie bus ką tik prasidėję. Linkime teisingų, gerai pasvertų, racionalių ir apgalvotų sprendimų, balandį gimusios!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją