Rask savo gimimo mėnesį - sužinosi, kokia profesija tau tiktų ir būtų perspektyvi

 (4)
Ne kiekvienas, pasirinkęs profesinį kelią, juo eina. Eksperimentuoti galima, tačiau norint apsisaugoti nuo streso keičiant profesinę kryptį, reikėtų žinoti, kokia profesija yra rekomenduotina. Šį kartą pasitelksime gimimo mėnesį, kuris gali tiksliai nusakyti asmenines savybes, o kartu ir pasufleruoti, kokia profesinė kryptis tau yra tinkamiausia.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

SAUSIS. Dažniausiai sausį gimę nepastovūs, gudrūs ir žodžio kišenėje neieškantys žmonės. Jie mėgsta bendrauti, tačiau vengia gilesnių jausmų. Jiems sunku ilgam susitelkti vienam darbui, todėl jie mėgsta dirbti daug darbų vienu metu. Sausio mėnesį labiausiai tinka laisvos profesijos, leidžiančios nepaklusti svetimai valiai, režimui ir disciplinai. žurnalistas, rašytojas, psichologas, teologas, lektorius, teatro ar kino kritikas, vadybininkas, diktoriai.

VASARIS. Vasarį gimę yra išradingi, smalsūs, nenuspėjami, linkę eiti savo keliu. Visais veiksmais jie siekia išsiskirti iš minios ir įrodyti kitiems, kad yra ypatingi. Jiems reikia permainų, laisvės, savarankiškumo ir tai skatina juos rinktis laisvas profesijas. Vis dėlto darbą jie atlieka apgalvotai, nuosekliai ir kantriai. Rekomenduojamos profesijos: psichologas, menininkas, dizaineris, ekonomistas, buhalteris, sociologas, kino operatorius, antikvaras, išradėjas.

KOVAS. Kovo mėnesį gimę dažniausiai yra kuklūs, dėmesingi, tvarkingi, sąžiningi, darbštūs, pareigingi ir paslaugūs žmonės. Viską, ką jie daro, daro gerai. Kovo mėnesį gimusios labai pastabios, todėl kartais tampa per daug smulkmeniškos ir priekabios.Joms patinka rutininis darbas, jie moka planuoti, lengvai perpranta reikalingą informaciją ir viską pagrindžia nenuginčijamais faktais bei argumentais. veterinaras, gydytojas, amatininkas , sociologas, filologija, analitikas, buhalteris, redaktorius, farmacininkas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją