„Man nepatinka bučiuotis su savo vaikinu“

 (35)
KLAUSIMAS: man patinka bučiuotis, tai – vienas mano mėgstamiausių užsiėmimų, bet aš turiu problemą. Mano vaikinas prastai bučiuojasi. Jis nėra beviltiškas, kad negalėčiau jo pakęsti, bet aš tikrai ilgiuosi tų dviejų valandų trukmės glamonėjimųsi, kokius patirdavau su savo buvusiais vaikinais.
© Corbis/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Gal turite kokių pasiūlymų, ką galėčiau padaryti, kad jis geriau bučiuotųsi?

ATSAKYMAS: sudėtingas klausimas. Ar galima priversti ką nors pakeisti ar „patobulinti” tai, ką jie daro ir mano, kad daro seksualiai?

Duosiu tau du atsakymus į tavo klausimą – pirmas yra tiesioginis, antras – ne.

Tiesą tariant, jei nori patobulinti savo vaikino bučiavimosi techniką, gali pasakyti jam, kas tave neramina, tiesiai šviesiai. Tai gali būti gana nejauku, gali užgauti jo jausmus.

Jei nuspręsi eiti šiuo keliu, pagalvok, kaip norėtum, kad tau kažką panašaus pasakytų kitas žmogus.

Turėk omenyje, kad tavo ir tavo vaikino nuomonės apie bučinių karštumą gali skirtis. Būtinai jį drąsink ir sakyk, kad nieko blogo, kad jis taip bučiuojasi, tiesiog tu norėtum kitaip. neminėk, ką darydavo tavo buvęs vaikinas.

Aš primygtinai nesiūlau tau pasirinkti šio problemos sprendimo būdo, bet, tu gali būti atvira su savo vaikinu, net ir kalbėdama apie tokius dalykus.

Tu gali jį išmokyti bučiuotis geriau. Kitą kartą, kai glamonėsitės, perimk kontrolę. Tiesiogine prasme užsilipk „ant viršaus“ ir pradėk jam rodyti, kaip konkrečiai nori, kad jis tave bučiuotų, liestų.

Tau nereikia nieko sakyti, jis tai supras ir galbūt jam tai net patiks. Be to, tu gali paversti šią sekso pamoką erotišku žaidimu.

Taip pat tu gali imtis pasyvių-agresyvių veiksmų ir nusiųsti jam straipsnį apie tai, kaip reikia bučiuotis, bet aš taip nedaryčiau. Šis būdas truputį dvelkia šaltuku.

Manau, kad iš tavo klausimo galima suprasti, kad šią „netinkamo bučinio“ situaciją vertini kaip trintį jūsų seksualiniuose santykiuose. Yra kažkas, ko tu nori ir negauni. Tai reiškia, kad tu arba įsivaizduoji/fantazuoji apie idealius santykius arba prisimeni kadaise buvusius ir dabar lygini juos su savo dabartiniais santykiais.

Manau, kad verta atkreipti dėmesį į šią trintį ir patyrinėti ją nuodugniau.

Mano pirmasis klausimas tau būtų – ar bučiavimasis yra vienintelis dalykas, kuris tau nepatinka?

Ar, nepaisant bučiavimosi, apibūdintum save ir savo vaikiną kaip seksualiai vienas kitam tinkančius?

Ar gali apibūdinti, kas konkrečiai tau nepatinka jo bučiavime? Ar tau nepatinka bučiavimosi būdas? Ar energija, ryžtas, laikas ar tempas?

Pabandyk sau atsakyti į šiuos klausimus, o paskui paklausk savęs, ko tikiesi iš seksualinių santykių, ar manai, kad esi jiems pasiruošusi, ką darytum, jei lytiniai santykiai su šiuo vaikinu tave nuviltų, kaip kad nuvylė bučiniai...

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją