Ieškok mėnesio, kuriuo gimei - sužinosi, kuo traukte trauki vaikinus

Galime kalbėti apie magiškąją trauką priešingam asmeniui, tačiau geriausia ją pajusti. Nepaaiškinama, nepaklūstanti logikos dėsniams, ypatinga, sukelianti virpulį... Nori sužinoti, koks yra tavo koziris, dėl kurio trauki vaikinus? Ieškok savo gimimo mėnesio!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

SAUSIS. Kartais dėl savo ūmoko charakterio vaikinus atstumi, tačiau tik tuos, kurie prieš tave jaučiasi silpnesni, naivesni. Trauki stiprius vaikinus, kurie moka su tavimi padiskutuoti, nepiktai pasiginčyti. Diskusija ir rimti pokalbiai - tavo varikliukas. Būtent todėl esi puiki dalyvaujant debatuose, įvairiuose seminaruose, kur reikia kalbėti viešai.

VASARIS. Iš prigimties guvios žuvys labai greitai atskiria, su kokiu žmogumi susipažino. Tas pats galioja ir su vaikinais - iš karto užuodi, kuris galėtų tave įskaudinti. Todėl tavo gerbėjų ratas gal ir nedidelis, bet kokybiškas. Lygiai tas pats ir su draugystėmis - trauki tik tuos žmones, kurie trokšta su tavimi užmegzti rimtus įsipareigojimus. Jei pakliuvai į blogiuko spąstus, beveik nėra abejonių, jog greitai išsikapstysi - moki išsisukti ir iš klastingiausių situacijų.

KOVAS. Vaikinus dažnai trauki savo tvirta asmenybe - netiesa, jog stipriajai lyčiai patinka tos, kurios verčiau patylės nei apgins savo nuomone. Tačiau tai kelia ir keblumų - dažnai dėl savo užsispyrimo prarandi gerbėjus. Vertėtų išlaikyti savo tvirtą požiūrį, tačiau kai kuriose situacijose pabandyti nusileisti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją