Sužinok, kuriam iš 4 miego tipų priklausai ir niekada nebesiskųsk nemiga ar pervargimu

Ar žinojai, jog kiekvienas žmogus priklauso vienam miego, poilsio bei darbo našumo tipui, kuris atskleidžia jo miego bei darbinės veiklos subtilybes? radome įdomios informacijos apie šiuos keturis tipus ir kviečiame išsiaiškinti, kuri iš keturių tipų esi tu - delfinė, liūtė, lokys ar vilkas?
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Ar tu esi... DELFINĖ?

„Delfinų“ miegas paviršutiniškas, jie turi polinkį į nemigą, nes jie itin intelektualūs žmonės, kuriems sunku „išjungti“ smegenis.

„Delfinai“ yra rečiausias tipas – jiems priskiriama tik 10 proc. gyventojų. Kadangi jų miegas budrus, jie nubunda nuo menkiausio krebždesio, kad įspėtų kitus apie gresiantį pavojų. Tai neramiai miegantys ir dažnai negebantys tinkamai pailsėti žmonės, kuriems labiausiai padėtų griežtas darbo bei poilsio rėžimas bei ėjimas miegoti panašiu laiku. Be to, delfinus teigiamai veikia raminanti muzika, ypač - vandenyno ošimas, todėl jei kankina nemiga, patariama pabandyti užmigti klausantis gamtos garsų.

Kad rytas būtų geresnis, „delfinai“ turėtų pradėti dieną lengva mankšta apie 6:30 ryte. Praėjus apytikriai valandai po nubudimo jiems reikėtų suvalgyti pusryčius, o dirbti jiems geriausiai sekasi nuo 10 ryto iki 12 dienos.

Delfinai
Delfinai
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją