„Lietuvos balso“ finalininkės R. Lingytės gyvenimas po projekto – farmacijos studijos ir meilė muzikai

 (1)
„Lietuvos balso“ trečiosios vietos laimėtoja atlikėja Rugilė Lingytė (18) su „Panelė“ skaitytojais dalinasi mintimis apie meilę muzikai ir atskleidžia savo ateities planus.
© DELFI / Orestas Gurevičius

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip ir daugeliui kitų jaunų atlikėjų, taip ir Rugilei viešumas apvertė gyvenimą „aukštyn kojomis“. Iš karto po projekto atsiradę gerbėjai, daugybę naujų pasiūlymų dainuoti bei išskirtinis dėmesys jaunai merginai buvo neįprastas, tačiau labai malonus.

„Atsirado daugiau koncertų, palaikėme ryšius su mano nuostabiu mokytoju Aleksandru – Fara. Kartais net pastebėdavau, kad žmonės su manimi bendrauja ir vertina mane truputį kitaip nei seniau. Būna keista, jei man einant miesto gatvėmis ar važiuojant dviračiu, kokios mergaitės sušunka „Rugile, Rugile!“ (šypsosi) Bet tai tik sukelia šypseną, kad vis dėlto manęs dar neužmiršo!“ – įspūdžiais, kaip sekasi einant antriems metams po projekto pabaigos, dalijasi Rugilė.

„Lietuvos balso“ finalininkės R. Lingytės gyvenimas po projekto – farmacijos studijos ir meilė muzikai


Jauna atlikėja pasakoja, kad gerbėjų dėmesys jai visuomet buvo malonus ir jokių didesnių nesusipratimų dėl to nėra patyrusi.

„Iš tiesų, visada maloniai nustembu, jei žmonės mane pamatę ilgai žiūri ir po kelių minučių išdrįsta pasakyti: „Labas, aš tave kažkur esu mačiusi. Tu gal Rugilė, ta, iš „Lietuvos balso“?“

Paklausta, kas ją labiausiai įkvepia dainavime, Rugilė nedvejodama atsako – meilė muzikai. „Kai galiu skleisti meilę muzikai, kurią pajaučia klausytojas. Tai yra vienas iš tų varikliukų, kuris skatina tobulėti ir niekada nesustoti dainuoti,“ – sako jauna atlikėja.

„Lietuvos balso“ finalininkės R. Lingytės gyvenimas po projekto – farmacijos studijos ir meilė muzikai


Prakalbus apie ateitį, Rugilė džiaugiasi, jog neseniai sėkmingai baigė mokyklą ir įstojo į Vilniaus universitetą, farmacijos specialybę. Nors ši medicinos sritis nesusijusi su muzika, Rugilė tikina, kad tai, jog studijuos su muzika nesusijusį dalyką, nereiškia, kad nustos dainuoti. Jaunos atlikėjos gerbėjai gali būti ramūs – atlikėjos gyvenime visada atsiras vietos muzikai, tai, kaip pati Rugilė sako, yra maloniausias jos pomėgis.

„Lietuvos balso“ finalininkės R. Lingytės gyvenimas po projekto – farmacijos studijos ir meilė muzikai


„Artimiausi mano ateities planai – sužybėti moksluose, muzikoje ir susirasti daug naujų draugų! Žadu stropiai mokytis, domėtis savo būsima specialybe ir daryti viską, jog studijomis galėčiau mėgautis. Taip pat turiu daug planų muzikoje. Neseniai išleidau savo naują debiutinę dainą, kuri yra visų mano dainavimo planų pradžia. Bandysime toliau dirbti su Fara (Aleksandras Ivanauskas – red. pastaba), o be to, dar turiu planą B, C, D, E ir t.t. (šypsosi). Tvirtai tikiu, jog mane dar ne kartą pamatysite Lietuvos scenoje – patobulėjusią ir subrendusią.“ – intriguoja Rugilė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją