APKLAUSA: kuris iš 2 TOP jaunimo serialų yra žiūrimesnis?

 (1)
Kino industrijos atstovai pasibaigus mūsų mylimiausių serialų serijoms nepalieka tuščiomis. Šiais metais pasirodę du nauji ir jaunimo jau pamėgti serialai Riverdalas (Riverdale) ir 13 priežasčių kodėl (angl. 13 Reasons Why) neleidžia miegoti naktimis ir sukelia nerimastingą laukimą trokštant išvysti naują seriją.
© Instagram nuotr.@thecwriverdale, Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Smalsu, koks serialas yra tavo mėgstamiausias, o galbūt stebi abu? Sudalyvauk apklausoje ir atsakyk į klausimą, kuris serialas labiau intriguoja. Tavęs dar nepasiekė žinios apie šiuos du serialus? Paskaityk trumpus aprašymus, kurie padės įsitikinti serialų įdomumu!

Riverdale (Riverdalas). Šiais metais pasirodęs naujas jaunimui skirtas serialas kaipmat sulaukė daugybės dėmesio. Serialo veiksmas vyksta mažame JAV miestelyje, kuriame vaikinas Arčis ir jo draugų kompanija susiduria su keistais ir logiškai nepaaiškinamais reiškiniais. Jauni, talentingi aktoriai sustiprina siužeto liniją, o žiūrovus kaip visuomet traukte traukia paslaptingas mažo miestelio gyvenimas. Kino kritikai teigia, jog šis naujasis serialas - Vampyrų dienoraščių ir Jaunųjų melagių junginys, kurį jaunimas aptarinės per petraukas mokykloje ar universitete.

13 priežasčių kodėl (angl. 13 Reasons Why). Serialas statomas pagal visame pasaulyje išgarsėjusį to paties pavadinimo romaną, kurį parašė rašytojas Jay Asheris. Serialo turinys itin jautrus, mat jame vaizduojamos šiuolaikinį jaunimą slegiančios problemos - depresija bei patyčios, o pagrindinė pirmojo sezono mintis sukasi apie vienos iš JAV mokyklų mokinės savižudybę. Tikrasis veiksmas prasideda tuomet, kai nusižudžiusios mokinės bendraklasiai gauna keistus vaizdo įrašus, kurie padeda išpainioti jos tragiškos mirties paslaptis. Nors pagrindinės serialo herojės Hannah vaidmenį atlieka jaunoji aktorė Katherine Langford, prieš tai į šį vaidmenį pretendavo ir atlikėja Selena Gomez. Vis dėlto serialo kūrėjų komanda nusprendė vaidmenį palikti Katherinai, o Selenai paskyrė vykdančiosios prodiuserės pareigas. Nors Selenos ekrane neišvysime, ji labai prisidės prie serialo kūrimo. Atlikėja jau dabar davė daugybę interviu, susijusiais su serialo kūrimu bei tapo pirmo ryškumo žvaigžde 13 priežasčių kodėl premjeroje. Anot Selenos, seriale vaizduojamos jaunimo problemos jai be galo artimos, o seriale vaidinantys aktoriai be galo talentingi, tad dirbti su šia komanda jai bus vienas malonumas.

It was a hot chocolate friendship.

A post shared by 13 Reasons Why (@13reasonswhy) on Apr 24, 2017 at 11:06am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją