3 serialai, kuriuos turi pamatyti

 (2)
Žinai tą jausmą, kai pažiūrėjus vieną seriją apima nusivylimas, kad sekančios teks laukti dar savaitę... Tuo mums ir patinka Netflix - visas sezonas parodomas iškart. O mums, serialų maniakėms, tik to ir reikia!
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

13 Reasons Why

Hana nusprendžia pasitraukti iš gyvenimo, tačiau savo klasiokams palieka 13 paslaptingų kasečių, kuriose atskleidžia tiesą apie svetimas nuodėmes ir santykius mokykloje, privertusius ją žengti šį žingsnį.

Grace and Frankie

Gyvenimas gali būti labai permainingas ir visai nesvarbu, kiek tau metų. Grace ir Frankie - dvi garbaus amžiaus damos. Labai skirtingos ir, tiesą sakant, nemėgstančios viena kitos. Tačiau jas sieja vienas bendras dalykas - jų vyrai daugybę metų buvo meilužiais ir tik dabar išdrįso pasakyti, kad yra gėjai. Gyvenimą tenka pradėti iš naujo. Pasirodo, naujas etapas gali būti labai įdomus ir intriguojantis.

Bloodline

Rayburnų šeima atrodo tiesiog tobula: tėvai valdo prabangų viešbutį ant jūros kranto, o ir vaikams, regis, gyvenimas sėkmės nepagailėjo. Tačiau rojuje pradeda kauptis debesys, kuomet į šeimą sugrįžta sūnus paklydėlis. Pradeda lįsti senos nuoskaudos ir kruopščiai slėptos paslaptys. Tobulas gyvenimas ima griūti kaip kortų namelis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją