10 faktų apie „Vampyrų dienoraščius“, kurių tikrai nebūsi girdėjusi

 (3)
Nors populiariausias jaunimo serialasVampyrų dienoraščiai“ skaičiuoja paskutinį gyvavimo sezoną, istorija apie vampyrus žiūrovų atmintyje įsimins amžiams. Atrinkome dešimt labiausiai nustebinusių bei keisčiausių faktų apie populiarųjį serialą!
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visa aktorių grupė yra daugiakalbiai

Ypatingos ir antgamtiškos galios nėra vienintelė ypatybė, vienijanti serialo herojus. Jei persikeltume į realybę, aktoriai, vaidinantys seriale, geba kalbėti daugiau nei keliomis kalbomis. Nina Dobrev kalba angliškai, bulgariškai, prancūziškai ir itališkai, Kat Graham - ispaniškai, prancūziškai ir hebrajiškai, o Paul Wesley - angliškai, lenkiškai ir vokiškai.

Nina Dobrev ir Ianas Somerhalderis
Nina Dobrev ir Ianas Somerhalderis
© Vida Press

Ianas Somelharderis seriale galėjo ir nevaidinti

Ar įsivaizduoji, kokį perlą būtume praradusios? Tiesa, jį išvystume seriale Tikras kraujas, atliekantį Jason Stackhouse vaidmenį. Vis dėlto negalime įsvaizduoji, jog kažkam kitam būtų atitekęs Damiano vaidmuo, nes niekas geriau už Ianą nebūtų jo suvaidinęs!

Paul Wesley taip pat...

Aktoriaus Paulo Wesley seriale taip gal galėjome neišvysti. Teigiama, jog jis net 15 kartų turėjo atlikti epizodinius vaidmenis aktorių atrankoje, nes serialo kūrėjai abejojo dėl jo talento. Stefano vaidmenį atliekantis aktorius pasiekė savo tik pasirodęs atrankoje su Nina Dobrev - serialo kūrėjai iš karto pajuto, koks magiškas ryšys tvyrojo tarp Ninos ir Paulo.

Paul Wesley
Paul Wesley
© Vida Press

Ianas Somelhaderis vardan šlovės kentė skausmus

Kaip žinia, Vampyrų dienoraščiai turi kone didžiausią fanų būrį. Susidūrimas su gerbėjais kai kuriems aktoriams, deja, apkarsta. Pavydžiui, viename renginių gerbėjas, norėjęs pagirti Ianą už jo vaidmenį seriale, netikėtai šoko prie aktoriaus ir kliudė Iano pėdą. Anot aktoriaus, iš skausmo jam net ištryško ašaros - štai tau ir šlovės kaina!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją