
Pretendentės į „Mis Lietuvą": vienos dar nekaltos, kitoms sekso reikia nedaug
(5)2009 liepos 02 d.
Realybės šou „Iššūkis - Mis Lietuva" dalyvės portalui Panele.lt papasakojo apie savo seksualinę patirtį.
Mergina, išrinkta „Mis Lietuva", privalo mokėti bendrauti visomis temomis, nepasimesti jokioje situacijoje ir išsisukti iš provokacijų. Portalas Panele.lt sutiko merginas, vilkinčias dailiais tautiniais rūbais prieš Dainų šventės atidarymą, ir surengė mažą provokaciją - apklausėlę apie seksą. Vienos atviravo, kitos juokavo, dar kitos -pyktelėjo.
| Pasidalink su draugais: | ![]() | ![]() | Frype |
* | 2009 rugpjūčio 14 d. 01:57:12
jau kokios baisios cia dauguma... :O tik ta su
svarku labai grazi
VerusEye | 2009 liepos 13 d. 15:48:31
:D Tikrai vaikai, na įdomu kokiame, nors klube jos
sakytų visai kitaip... ;D
"krystina" | 2009 liepos 13 d. 14:32:47
:D
ML | 2009 liepos 11 d. 14:43:19
Malalietkų šutvė :D tikrai žiaurios, ypač " Aš
Kristyna" :D
gogi | 2009 liepos 08 d. 15:49:58
ziaurios ziuarios
PANELE.LT neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. PANELE.LT pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus.
PANELE.LT bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą.
PANELE.LT bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą.

2010 birželio 02 d. |
2010 kovo 22 d. |
2011 spalio 07 d. |
2010 rugsėjo 18 d. |
2009 sausio 21 d. |





















