PANELĖ



ŽMONĖS

2009-ieji vienus "žvaigždūnus" privertė nusišypsoti, o kitus... keiktis!

(1)
starstarstarstarstar  4.0, balsavo: 5
2009 gruodžio 31 d.   

Tęsiame Lietuvos padangės žvaigždžių ir žvaigždinų apklausą, tema "Įsimintiniausias metų įvykis". Štai, Aurimą Juodiškį šiais metais pralinksmino nepatvirtintas biudžetas ir vagystės, Karina Krysko pavėlavo į lėktuvą ir iš to smagiai pasijuokė, Soliaris buvo gyvas beveik vien vandenuku, o Eva išgirdusi klausimą apskritai susikeikė. Kas gi TOKIO 2009-aisiais nutiko, kad privertė dainininkę keiktis, sužinosite pažiūrėję video reportažą.

 

Smagaus kikenimo!





Pasidalink su draugais:   Pasidalinti per Facebook'ą Facebook     Pasidalinti per Frype'ą Frype  
naujiena komentarai
1 bbd!!! El. paštas  |  2010 birželio 06 d. 12:47:35
1 bbd!!!
Vardas: El.paštas:
Komentaras:
neburnok.lt
    
PANELE.LT neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. PANELE.LT pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus.

PANELE.LT bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą.
Naujausias
SPAUSK ČIA
Naujausias viršelis
juara_saules apsauga
Panele.lt on Facebook
stiliausidejos.lt_05.21 - 25d. Mano manai naujas nr 5