PANELĖ


ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

Į klausimus atsako ginekologė

Vaiva Eringytė

Klausk, rašyk ir kalbėk su Vaiva mob. telefonu (8-616) 08607 arba telefonu (8-5) 276 53 90 trečiadieniais nuo 17 iki 19 val.

Privatus ginekologijos kabinetas, Daugeliškių g. 3, Vilnius. Registruokis telefonu (8-5) 210 86 42.


Vaivos puslapis
Gimnastė, 14 metų  |  2011 kovo 02, 19:08
plus Ar normalu, jog, darant žvakę (gimnastikos pratimas), iš makšties eina garsai, lyg būtų gadinamas oras?
Gabija, 12 metų  |  2011 vasario 01, 15:28
plus Kiekvieną mėnesį nusipirkusi „Panelės“ žurnalą lekiu skaityti jūsų puslapio. Jūs tikrai nuoširdžiai patariate. Norėjau padėkoti, kad atsakote į visas mano siųstas žinutes, na ir užduoti dar vieną klausimą. Mokykloje esu pati nepopuliariausia mergina, tik „šešėlis“, net nežinau, ar išvis egzistuoju. Neturiu tokios figūros, kaip kitos, nesirengiu prabangiais drabužiais. Turiu keletą draugių, bet jos tokios kaip aš. Esu labai drovi, bet nežinau, kaip tą drovumą nugalėti. Net nemoku „pastovėti“ už save. Mama ragina mane lankyti įvairius būrelius, kad išdrąsėčiau. Ji mane apgina, jei kas blogo nutinka, bet norėčiau sužinoti jūsų nuomonę. Ką patartumėte?
Kristina, 15 metų  |  2011 vasario 01, 15:28
plus Mano draugei 15. Prieš 2 mėnesius ji mylėjosi su vaikinu ir pastojo, tačiau tėvai nežino. Ji nori atsikratyti kūdikio. Mokykloje jau kelis kartus bandė nusiversti nuo laiptų, bet mes su draugais ją sulaikėme, tačiau visada juk negalėsime būti šalia. Labai bijau, kad ji tokiu būdu nužudys vaikelį. Ką mums daryti?
Sima, 12 metų  |  2011 vasario 01, 15:27
plus Man jau įgriso, kad vyresni bernai nori paliesti mano krūtinę... Ką daryti?
Dovilė, 15 metų  |  2011 vasario 01, 15:27
plus Norėjau paklausti, ar normalu, kad dar neturėjau vaikino, nors man jau 15 metų? Visos draugės jau po kelis vaikinus turėjo, o aš ne. Ką darau ne taip?
Sofija, 18 metų  |  2011 vasario 01, 15:27
plus Kada pirmą kartą jaunai merginai reikia atlikti citologinį gimdos kaklelio tyrimą?
Rita, 20 metų  |  2011 vasario 01, 15:27
plus Kairėje rankoje nešioju implantą. Užsienyje tai labai populiari apsisaugojimo priemonė. Lytinio akto metu su dabartiniu partneriu nesinaudojame jokia kita apsauga, deja, po lytinių santykių man prasideda kaip ir mėnesinės. Kodėl taip atsitinka?
Vilnietė, 17 metų  |  2011 vasario 01, 15:27
plus Situacija tokia: antrą mėnesinių dieną pasimylėjau su vaikinu, plyšo prezervatyvas. Kitą dieną išgėriau skubios kontracepcijos tabletę. Mėnesinės buvo negausios, bet užsitęsė porą dienų (šiaip visada sergu 7 dienas, šį kartą – 9). Po savaitės pasidariau testą – neigiamas. Dar po dviejų savaičių jį pakartojau – neigiamas. Kitos mėnesinės vėlavo savaitę. Susirgau, viskas gerai. Po mėnesinių dar kartą pasidariau testą – vėl neigiamas. Žinau, kad reiktų apsilankyti pas ginekologę, šią savaitę tai žadu padaryt. Man įdomu, kokia tikimybė, kad testas nemelavo?
Svieta, 26 metai  |  2011 vasario 01, 15:26
plus Mano draugė jau pusę metų dirba ginekologe. Pas ją lankosi labai įvairaus amžiaus merginų ir net prostitučių. Norėjau, kad kokiu nors būdu apšviestumėte jaunas merginas, kad vaikinai liautųsi jas versti užsiimti analiniu seksu ir nemeluotų, kad po to jos neturės problemų dėl išmatų ir dujų nelaikymo. Pas mano draugę lankosi merginos su tamponais ar vata išangėje, o kitos per apžiūrą net apdergia „lėktuvą“. Turbūt ir jums pasitaiko tokių nemalonių atvejų. Reikia apšviesti merginas apie analinio sekso pasekmes, nes jos pasiklydusios dezinformacijoje ir pačios leidžiasi, kad vaikinai gadintų jų sveikatą. Merginos lankosi ir dėl makšties infekcijų, kurios išsivystė po oralinio, analinio ir vaginalinio sekso, nes iš burnos ir tiesiosios žarnos patekusios bakterijos sukėlė įvairių makšties uždegimų, o merginos tuo netiki, nes prisižiūri pornografiniuose filmuose visokiausių vaizdų ir mano, kad nieko nenutiks. Kaip apšviesti jas, kad nepataikautų vaikinų fantazijoms ir žinotų analinio ir oralinio sekso pasekmes?
Bitė, 15 metų  |  2011 vasario 01, 15:26
plus Su mama vyksim pas ginekologą. Ar jis pastebės, kad aš jau kalta? Jei pastebės, ar privalės tai pasakyti mamai? Jei taip, tada man bus riesta. O apie ką mes su tuo ginekologu kalbėsime?
Povilas, 24 metai  |  2011 vasario 01, 15:26
plus Mano žmona nėščia ir serga ŽIV. Aš kol kas nesu užsikrėtęs. Ar galima santykiauti nėštumo metu?
Dominykas, 11 metų  |  2011 vasario 01, 15:25
plus Aš turiu merginą. Kaip ją pakviesti į pasimatymą? Nuo kelių metų galima „TUO“ užsiiminėti?
Mina, 19 metų  |  2011 vasario 01, 15:25
plus Ar implantą galima pamatyti rentgeno nuotraukoje?
Karina, 19 metų  |  2011 vasario 01, 15:25
plus Su draugu mylėjomes ir nesisaugojom septintą mėnesinių ciklo dieną. Sakoma, kad tik nuo 8 iki 19 mėnesinių ciklo dienos galima pastoti. Ar man verta nerimauti? Pastoti dar nenoriu.
Ieva, 20 metų  |  2011 vasario 01, 15:24
plus Lytinių santykių metu pasirodė kraujo, tiesą sakant, daug kraujo! Labai išsigandau. Mėnesinės jau prieš savaitę baigėsi, vartoju kontraceptines tabletes, niekada nieko panašaus nebuvo. Kokios galėtų būti to priežastys? Jau porą mėnesių pasirodo nemalonaus kvapo išskyrų iš makšties. Staiga atsistojus apsvaigsta galva, temsta akyse. Ar tai gali ką nors reikšti?

pirmas pirmas  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  |  12  |  13  |  paskutinis paskutinis
Naujausias
SPAUSK ČIA
Naujausias viršelis
Panele.lt on Facebook
stiliausidejos.lt_05.14 - 18d. saviraklaminis_prodigy