Ryškiausi Lietuvos „hočiai“ - 9 vaikinai, į kuriuos atsisuka visos (FOTO)

 (64)
Nors dažnai minint Lietuvą išskiriamas lietuvaičių merginų žavesys, mūsų šalie vaikinai toli gražu nenusileidžia grožiu silpnosios lyties atstovėms. Žvelgiant į šiuos vaikinus sunkoka atskirti - tai pasaulinio garso įžymybės, ar mūsų šalies vaikinai, kurie žengia tomis pačiomis gatvėmis, kaip ir mes. Pasižvalgom, ramu nebus!
© Instagram nuotr.@gytisgedvilas @simonaspham

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tadas Naujokaitis. Vienas žymiausių Lietuvos modelių išsiskiria charizmatiškumu ir skvarbiu žvilgsniu. Vaje!

#rcano by @dinobuschphotography

A post shared by Tadas Naujokaitis (@tadas.naujokaitis) on Sep 24, 2014 at 4:55am PDT

🍏

A post shared by Tadas Naujokaitis (@tadas.naujokaitis) on Nov 26, 2015 at 12:32am PST

Simonas Pham. Iš Garliavos kilęs Simonas puikiai atpažįstamas mada besidomintiems lietuvaičiams. Sunkus darbas sporto salėje nenueina veltui - tik pažvelk į nuostabius Simono fizinius duomenis!

Hows my hat? #losangeles #abs #summer #love #happy #healthy

A post shared by Simonas Pham (@simonaspham) on Aug 15, 2017 at 8:38pm PDT

I was waiting for.... 😊

A post shared by Simonas Pham (@simonaspham) on Sep 26, 2017 at 11:18am PDT

Gytis Gedvilas. Ugninių plaukų modelis turi nepaprastai iškilius skruostikaulius, kurie simbolizuoja vyriškumą.

alien in the streets 👽

A post shared by Gytis Gedvilas (@gytisgedvilas) on Nov 8, 2016 at 7:26am PST

for @vtmag by @miglegolubickaite 📸

A post shared by Gytis Gedvilas (@gytisgedvilas) on Sep 19, 2016 at 5:15am PDT

Karolis Inokaitis. Karolis atitinka visus vyrų modelių standartus. Įsitikinkite pačios...

👨🏽‍🔬

A post shared by Karolis Inokaitis (@tetervinas) on Jul 22, 2017 at 5:35am PDT

Johnas Mise. Johnas išsiskiria vyriška figūra, plačiais pečiais bei įsimintinais veido bruožais. Tikra modelių pasaulio pažiba!

Boring story... 〰〰〰 #johnmise #model

A post shared by John Mise 🇱🇹 (@johnmise) on Mar 29, 2016 at 12:22am PDT

Thowback to nice black and white shoot with unusual stuff🙏🏻 #black #and #white #johnmise #model #fashionmen

A post shared by John Mise 🇱🇹 (@johnmise) on Oct 27, 2017 at 2:31am PDT

Lukas Katinas. Luko kūno formoms niekas negalėtų turėti priekaištų - ar paneigtumėt?

#last #summer #chicago #usa #wilhelmina #model #fitness 💪🏼😎☀️🔥

A post shared by Lukas Katinas (@lkatinas) on Apr 7, 2017 at 12:55am PDT

Liudas Žiurauskas. Nuostabusis tamsiaakis Liudas tikriausiai negali atsiginti gerbėjų. Kodėl - viskas aišku.

Prie sienos. #China #shooting #suit #casual #brown #skin

A post shared by Liudas (@zurauskas) on Nov 24, 2016 at 12:02pm PST

#model #China #chongqing #chengdu #shooting #pose #enjoyinglife #vogue #new #friends

A post shared by Liudas (@zurauskas) on Aug 22, 2016 at 7:10am PDT

Marius Survila. Stilingasis Marius turi ryškią žandikaulio liniją ir pavergia puikiu mados pojūčiu.

GQ Brazil by David Roemer

A post shared by Marius Survila (@marius_survila) on Jun 15, 2015 at 11:25am PDT

on the way to #jfk . flying to L.A today

A post shared by Marius Survila (@marius_survila) on May 4, 2015 at 12:09pm PDT

Tomas Butautas. Tomas yra tikras lietuviško žavesio įsikūnijimas. Štai ir įrodymai...

"Morning strech" for #vulkanmagazine #editorial by #photographer #miglegolubickaite #wet #feeling

A post shared by Tomas Butautas (@tomas.butautas) on Apr 1, 2016 at 11:55pm PDT

#commercial #photoshoot #selfietime

A post shared by Tomas Butautas (@tomas.butautas) on Mar 30, 2016 at 5:22am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją