Praeiviai atsisuka, o vaikinai alpsta: ir viskas dėl vienos merginos ypatybės (FOTO)

Ar lengva Instagram kanale surinkti 73.3 tūkst. sekėjų gretas? Nesunku, kai turi tokią gamtos dovaną kaip po pasaulį keliaujanti lenkaitė, vardu Osia.
© Instagram @ osia_m

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ko gero, ji turi pačias ilgiausias kojas Europoje, mat žvelgiant į merginos nuotraukas socialinėje medijoje sunku patikėti, jog taip nėra. Osiai gamta dovanojo ne tik įspūdingo ilgio kojas, bet ir liauną, ilgą liemenį, todėl jos ūgis iš tiesų nemažas.

Vis dėlto labiausiai žvelgiant į Osią į akis krenta jos kojos - manoma, jog kojų ilgis siekia 110 cm. Patikėkit, šie skaičiai nemaži, nes nors Lietuvoje, kaip teigiama, yra daugybė ilgakojų, reta kuri mūsų tautietė gali pasigirti tokio ilgio kojytėmis.

Tiesa ta, jog Osia visais įmanomais būdais stengiasi pabrėžti kojų ilgį bei liaunumą - pasirenka atitinkamus batelius, vizualiai kojas ilginančius šortukus, kelnes ar sijonus. Rezultatas - įspūdingos nuotraukos, renkančios tūkstančius like.

Ko gero, dėmesio ilgakojei tikrai netrūksta, o ypač kalbant apie vyriškąją auditoriją, kuri apipila ilgakoję komplimentais. Na, žavėtis belieka ir tuomet, jei nepriklausai vyriškajai pasaulio grupei, nes tokio ilgumo kojos tikrų tikriausia genetikos dovana! Norėtum tokių?

♥️A&E🍎#tb #adameve

A post shared by 🍒Osia🍒🍒🍒🍒🍒 (@osia_m) on Aug 28, 2017 at 11:32am PDT

👋🏽Привет😉

A post shared by 🍒Osia🍒🍒🍒🍒🍒 (@osia_m) on Sep 7, 2017 at 12:50pm PDT

Лучшие завтраки с 14.00😀😋

A post shared by 🍒Osia🍒🍒🍒🍒🍒 (@osia_m) on May 28, 2017 at 10:01am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją