Viso gero, senoji Cara! Knygą pristatęs modelis išsiskyrė apkalbų sulaukusia išvaizda (FOTO)

Cara Delevingne - viena ryškiausių šiandienos jaunųjų žvaigždžių. Modelis, aktorė, aktyvistė, o dabar jau ir rašytoja - vos prieš keletą dienų Cara pristatė savo knygą Mirror, Mirror: A Twisty Coming-of-Age Novel about Friendship and Betrayal from Cara Delevingne.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Knygoje pinasi temos apie draugystę, identitetą, santykius su aplinkiniais bei grožio suvokimą. Tai ne Caros autobiografija, o susimąstyti priverčianti bei slėpininga istorija apie šešiolikmečius Redą, Leo, Rose ir Naomi, kurie vis dar ieško savęs pasaulyje. Istorija pasiekia epogėjų, kuomet viena iš herojų Naomi rasta nuskendusi ežere. Nors daugelis tai laiko savižudybės atveju, artimiausi Naomi draugai nėra tuo tikri ir bando išsiaiškinti draugės mirties priežastis. Cara tikina, jog ši knyga turėtų įtraukti tuos, kurie mėgsta detektyvinių elementų turinčias istorijas ir negali atsitraukti nuo serialų 13 priežasčių kodėl ar Merginos.

Kol mūsų šalies tautiečiai laukia Caros knygos vertimo, modelis pasirodė Los Andžele vykusiame knygos pristatyme ir nustebino nauja išvaizda. Šie metai Carai buvo tikri eksperimentų metai tiek profesine, tiek išvaizdos prasme. Nauji vaidmenys, ilgai lauktos knygos pristatymas, o kur dar šukuosenų metamorfozės.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
© Vida Press
Cara Delevingne
Cara Delevingne
© Vida Press

Kad ir kaip gerbėjai dievintų Caros talentą, atsirado tų, kurie drįso įkasti modeliui dėl jos pasirinktos naujosios šukuosenos. Trumpai plaukus apsikirpusi ir kirpčiukais pasidabinusi Cara plaukus nutamsino šviesiai ruda, raudonų atspalvių turinčia spalva. Kai kurie teigė, jog tokia šukuosena kiek sendina Carą (juk jai vos 24 - eri) bei sugriežtina veido bruožus. Kiti, priešingai, gynė tokį Caros įvaizdžio pasirinkimą ir teigė, jog modelis šiuo metu atrodo kur kas brandesnė bei moteriškesnė.

Viena aišku, kiekvienam neįtiksi. Norėtųsi, jog modelis būtų vertinamas už savo talentą ir pasiektus tikslus, o ne už teigiamus ar neigiamus įvaizdžio virsmus. Ką tu manai apie naująją Carą?

Cara Delevingne
Cara Delevingne
© Vida Press
Cara Delevingne
Cara Delevingne
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją