Šukuoseną pakeitusi Selena Gomez sugrąžino užmirštą madą: dabar ja seka milijonai (FOTO)

Regis, šiuos metus Selena Gomez skyrė šukuosenų eksperimentams. Metų pradžioje atlikėja nustebino šviesiais, kone balto atspalvio plaukais, pavasario pradžioje kirpčiukais, kiek vėliau kaštoninio atspalvio iškarpytais plaukais, o vakar pasirodė su... išskutinėtais plaukais!
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tiesa, itin drastiškiems pokyčiams įžymybė nesiryžo, vis dėlto jai teko bent keletą minučių praleisti kirpėjo kėdėje, kol Selena sužibo galinėje kaklo dalyje išskutinėtais plaukais.

Tokia šukuosena buvo itin madinga prieš ketverius - šešerius metus, tuo metu daugelis įžymybių savotiškai pankavo ir rėžėsi plaukus. Toks kirpimas tinkamas su surištų plaukų šukuosena, kuri ir atidengia visą kirpimo žavesį.

Sportinio ženklo Puma kampanijoje dalyvavusi Selena ryžosi pakeisti ir šukuoseną bei kaipmat tapo dar valiūkiškesnesne bei laisvesne. Tiesa ta, kad kone viskas, prie ko prisiliečia Selena, virsta auksu, todėl jaunimas žaibo greičiu pradėjo kopijuoti Selenos kirpimą ir kelti pavykusių šukuosenų rezultatus į Instagram kanalą.

Toks kirpimas nurodo maištingumą, tačiau kadangi yra ne toks pastebimas, puikiai tinka ir propaguojančioms subtilesnį bei konservatyvesnį stilių. Žinoma, Selenai ši šukuosenų metamorfozė puikiai tinka, kaip ir šiuo metu atlikėjos dievinamas laisvesnis, sportinis stilius.

Ką tu manai - verta kopijuoti, ar ši šukuosenų mada jau seniai mirusi ir net Selenai jos neverta bandyti prikelti?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją