Naujausia mada: modeliai podiumu žingsniuoja susivėlę ir nepasidažę (FOTO)

 (2)
Įprasta ant podiumo garsiausius pasaulio modelius matyti išpuoselėtais plaukais ir nepriekaištingu makiažu. Dažnai kolekcijas demonstruojantys modeliai yra pratę net po keletą valandų praleisti vizažisto kėdeje, kur jiems yra pritaikomas tinkamas makiažas ir šukuosena.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Todėl Paryžiaus mados savaitėje stebint kolekciją, kurioje modeliai demonstravo ateinančio rudens ir žiemos madas, daugelis neteko amo išvydę modelius, kurie atrodė lyg ką tik atsikėlę iš lovos. Nesutvarkyta šukuosena, nė lašelio kosmetinės pudros - visiškas natūralumas ir jokios pompastikos. Tiesa, būtent tokia ir buvo kolekcijos kūrėjų idėja - išaukštinti minimalizmą, atsisakyti dirbtinumo bei pabrėžti ne modelių žavesį, o nuostabius audinius bei spalvas.

Kolekciją demonstravo ir dvi žinomiausios XXI a. manekenės - Bella Hadid ir Hailey Baldwin, kurios nepabijojo pademonstruoti savo natūralumo.

Bella Hadid
Bella Hadid
© Vida Press
Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
© Vida Press

Tiesa, daugeliui į akis labiau krito ne demonstruojami drabužiai, o modelių veidai. Nemažai stebėjusių kolekciją tyrinėjo, ar tik modelių veidų nepuošia smulkūs spuogeliai, raudonis ar pajuodę paakiai. Modeliai - lygiai tokios pačios paprastos merginos, todėl tikėtis, jog net be makiažo jos atrodys idealiai, tėra tik fantazija.

Ar ši kolekcija pradės naują podiumo natūralumo madą? Vargu, veikiau tai troškimas atkreipti visų dėmesį į pasaulyje vis labiau plintantį dirbtinio grožio kultą. Daugelis modelius įsivaizduoja it nerealias būtybes, kurios nuo pačio ankstyvo ryto atrodo kaip princesės ir neturi jokių trūkumų - nei kalbant apie veido odą, plaukus, nei apie figūros linkius.

Kolekcijos modelis
Kolekcijos modelis
© Vida Press
Kolekcijos modelis
Kolekcijos modelis
© Vida Press

Tai sveikintina idėja, ar mada privalo skleisti grožį?

Kolekcijos modelis
Kolekcijos modelis
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją