Metas susitvarkyti kosmetinę! 5 žingsniai norinčioms tai padaryti

Balandis yra įvardijamas kaip švaros mėnuo, kviečiantis tvarkyti aplinką, namus, spintas ir visa kita, kas mus supa aplink. Dažniausiai esame įpratę susitvarkyti tai, kas iš pirmo žvilgsnio krinta į akis. Tačiau retas paprieštarautų, jog kuo smulkesni ir akivaizdžiai nematomi daiktai, tuo rečiau skiriame dėmesio jų tvarkos palaikymui. Moteriškos rankinės, kosmetikos krepšeliai, vonios lentynos – tai vietos, kurioms dažniausiai pritrūkstama laiko.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Turėtų būti atvirkščiai – pirmiausia derėtų pradėti nuo savęs ir aplink supančių smulkių dalykų, o tik vėliau imtis ryžtingos iniciatyvos įvykdyti generalinę tvarką savo namuose.

„Esame įpratę kosmetikos priemones turėti tol, kol išnaudojame, kartais net keletą metų. Tai labai neteisingas įprotis. Juk grietinės nelaikome šaldytuve pusę metų, tai kodėl tai, ką dedame ant savo kūno naudojame taip neatsakingai? Tai ypač galioja toms moterims, kurios kosmetiką naudoja retai, arba yra linkusios kaupti. Taip pat vonioje dažnai nugula pustuščiai šampūno, kremų, losjonų buteliukai, kurių tikriausiai jau niekada nepanaudosime, tačiau šiuos gaila išmesti. Svarbiausia taisyklė – periodiškai peržiūrėti namuose turimą kosmetiką ir labai kritiškai įvertinti, ką palikti, o ką išmesti“, – sako Julija Jermakova, „Douglas LT“ visažistė.

Visažistė Julija Jermakova pataria, kaip palaikyti tvarką savo kosmetinėje, jog ją būtų malonu atsiverti kasryt.

Tušti ir pustuščiai buteliukai

Makiažo valiklio liko keli lašai, nusipirkote naują, o senasis taip ir liko neužbaigtas? Jį turėtumėte užbaigti nedelsdama arba išmesti. Vonios kambaryje taikoma tokia pati taisyklė. Šampūnai, kondicionieriai, kūno losjonai ir kiti buteliukai – užsiliko spintelės kampe ar ant vonios krašto? Meskite, jums jų tikrai neprireiks. Tad norint aplink save matyti kuo mažiau nereikalingos plastikinės taros, pradėkite nuo lengviausio – išmeskite tuščius buteliukus.

Kasdienės higienos buteliukų turinį galite panaudoti ir praktiškai. Pavyzdžiui, šampūno ar kondicionieriaus likutį galite sunaudoti šepetėlių ar kosmetinių kempinėlių plovimui, o kūno kremo likučiu galite pasitepti pėdas nakčiai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją