Įtempto darbo padariniai - gražiausio Rusijos modelio Irinos Shayk nepažinsite (FOTO)

 (8)
Didelė klaida yra manyti, jog modelio darbas tėra kelias minutes trunkantis papozavimas nuotraukoms ir akimirka šlovės ant podiumo. Už išpuoselėtos modelių išvaizdos ir tobulų kadrų slypi sunkus, neretai varginantis darbas, kuris neretam modeliui atsiliepia didžiuliu nuovargiu.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ko gero, senokai ilsėjosi be lašelio kosmetikos paparacių pagauta gražiausia Rusijos manekene tituluojama Irina Shayk. Kalbėdama telefonu ji žiūrėjo tiesiai į kamerą ir net neketino slėptis. Ryškius bruožus turintis modelis nesibaimina pasirodyti be makiažo būdu sukurtos veido kaukės. Visgi akylesni pramogų pasaulio naujienos besidomintys žmonės pastebėjo, jog Irinos veide matyti nuovargis ar net rimtesnis išsekimas, mat modelio paakiai sukritę, pajuodę, o žvilgsnis apsiblausęs.

Irina Shayk
Irina Shayk
© Vida Press
Irina Shayk
Irina Shayk
© Vida Press

Nors Irina nepaprasto grožio manekenė, kuriai net nebūtina ryškinti ir taip pastebimų veido bruožų, daugelis gerbėjų draugiškai patarė modeliui pailsėti ir išsimiegoti. Irina, ko gero, pasakytų: kažin, kaip tai padaryti, kai namuose laukia mažas vaikelis, o darbo pasiūlymų vis daugėja? Nors iki galo nėra aišku, tikima, jog Irina šiais metais pasirodys ir žymiajame apatinio trikotažo Victoria Secret šou, vyksiančio Šanchajuje, Kinijoje. Jei tai tiesa, tikėtina, jog Irina ne tik augina dukrelę, dirba su modelių agentūromis, bet ir ruošiasi galingajam šou, kuris pareikalauja ne tik didelės fizinės ištvermės, bet ir valios laikytis griežto mitybos rėžimo.

Nėra ko stebėtis, jog išvydę savo mylimą įžymybę išsekusią ar pavargusią gerbėjai sunerimsta. Tikėkimės, jog tai tik laikinas nuovargis ir Irina kaipmat atgaus jėgas - už sveikatą nieko nėra brangiau!

Irina Shayk
Irina Shayk
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją