Aiškiausias tavo mylimos žvaigždės pavyzdys, kaip makiažas gali pasendinti 10 metų (FOTO)

Makiažo galia ypatinga. Vos keli potėpiai ir iš paprastutės natūralistės gali virsti mis vakaro elegancija. Lygiai taip pat, kaip suteikti teigiamą efektą bei pagerinti išvaizdą, makiažas gali sugadinti įvaizdį ir kardinaliai pakeisti veido bruožus. Iš blogosios pusės.
© Unsplash

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Niujorke vykstanti ir stileivas iš viso pasaulio traukianti Niujorko mados savaitė - įvaizdžio eksperimentų bei mados naujovių epicentras. Kaip ir daugelyje jau vykusių mados savaičių, fotografų akis labiausiai traukia šiandienos jaunuoju modelių pasaulio proveržiu tituluojama supermodelio Cindy Crawford dukra Kaia Gerber, kuri demonstravo garsiojo dizainerio Tomo Fordo kolekciją.

Prieš kolekcijos demonstravimą įamžinta Kaia rodėsi rimta ir... gerokai vyresnė! Tiesą pasakius, juodas, dūminis, visą akies zoną išryškinęs akių makiažas jai pridėjo bent dešimčia metų ir tik pagilino tamsių paakių problemą.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
© Vida Press

O juk Kaiai - vos šešiolika... Žinoma, kolekcijai modelius ruošę vizažistai tokiu makiažu norėjo sustiprinti įvaizdį ir pabrėžti kolekcijos unikalumą, visgi tai puikus pavyzdys, kokio makiažo turėtų vengti jaunos merginos.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
© Vida Press
Kaia Gerber
Kaia Gerber
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją